
-17%






Шейний бандаж AOLIKES 1081 M підтримка і розтягнення шийного відділу Комір Шанца для фіксації 5 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14044-90473
232 ₴
193 ₴
Показати оптові ціни- 165 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 158 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 154 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aolikes |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічна форма | Так |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Отвір для трахеостоми | Ні |
| Застосування | Шийний відділ |
| Розмір | M |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Ступінь фіксації | Еластична |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |

