Навушники та гарнітури для телефону
Для використання з телефоном можуть застосовуватися як звичайні навушники, так і гарнітури, залежно від того, розраховує їх власник тільки слухати улюблену музику або освітній матеріал, або додатково використовувати девайс для якісного спілкування з мобільного зв'язку і для відеочатів по Skype, Viber, Telegram та ін
Для телефонів вибирають девайси (відповідно рейтингом Україні), в основному, за принципом портативності (80% у 2018 році). Для правильного вибору (за твердженням статистики), насамперед, необхідно вивчити кілька факторів, серед яких:
· Наявність мікрофона. Необхідний у разі, якщо ви хочете використовувати пристрій для розмови.
· Ряд факторів, що визначають мети використання: для бігу, прогулянок по свіжому повітрю, універсальні, робітники та ін
· Підходять конструктивно до моделі вашого гаджета (телефона, смартфона і тощо). Є можливість додати?
· Величина опору, як робочої характеристики (імпеданс).
Для телефонів досить поширені конфігурації, що представляють моногарнитуры – невеликих розмірів, приховані пристрою – один навушник на вухо. Вельми прийнятний для ділового стилю, що представляє непомітний мінімалізм.
Вкладки, що супроводжують телефон, надають два динаміка, на відміну від моногарнитур. У них краща чутність і шумоізоляція.
Вони мають діаметр діафрагми не більше 10 мм і більше схожі на телефони і смартфони. Часто вони продаються в комплекті з мобільними гаджетами. Але якщо якість звуку має для користувача велике значення - для них це не зовсім підходящий варіант. Не щільне прилягання до органів слуху не утримує їх на місці в процесі активного руху. Для фіксації існують вкладиші (крапельки) зі спеціальним кріпленням у вухах.
Накладні – більше , середні, універсальні – зручно розташовуються на голові, володіють високою шумоізоляцією і якісним звучанням.
У варіантах з проводом, переважніше роз'єм mini jack 3.5 mm. В деяких варіантах експлуатації з телефоном придатні навіть комп'ютерні стерео навушники – великі, потужні та закриті, з потужними басами. Вони не зовсім звичні для оточуючих при носінні поза приміщення, так і не зовсім безпечні, по причині відсутності доступу сторонніх звуків в закритих моделях. Але з часом мода змінюється, і відкриті конфігурації зустрічаються і на вулицях.
Тип кріплення дуже важливий.
Яким чином фіксуються вкладиші, говорилося вище.
· Вакуумний тип (внутрішньоканальний, «затички») – глибоко вкладаються в вушні канали, «притираючись» до них, за рахунок чого і триматися.
· З фіксатором: гак – для закріплення з його допомогою пристрою за вухом. Але якщо ви в окулярах, навряд чи така конфігурація для вас.
· Дуга на потилиці не кріпиться на голові, а тримається більш вільно і рухливо. При заняттях спортом це властивість навряд чи задовольнить власника.
· Наголов'я – найзручніший і впізнаваний тип кріплення навушників.
Золота середина всіх можливих варіантів – вакуумні навушники. У них не чути навколишнього шуму, з хорошим звуком, але є думка, що вони впливають на нервові закінчення органів слуху не кращим чином, і своєю «глухотою» по відношенню до оточення можуть бути небезпечні. Схильність до заплутування проводів – ще один прикрий недолік міні навушників. Після їх застосування, бажано акуратно складати в спеціальну коробочку або придбати бездротової варіант з'єднання Bluetooth. Про, таких навушниках є окремий опис на нашому сайті у відповідній підкатегорії.
Проте, в плані доступності ціні і компактності, для мобільного телефону і подібних йому гаджетів, навряд чи щось можна придумати, краще вакуумних навушників.
Повернення до твердження, що головне достоїнство телефонних навушників – портативність у всій її різноманітності – цілком зрозуміло. В нашому магазині ви можете купить моделі, не дорогі, різних відомих брендів, здатних задовольнити будь-який смак. Серед них такі марки, як: Monster Beats, Cosonic, Lesko, Gorsun, Coss, Beevo, Fonge, Landsdom, Sony та інші фірми. Доступні ціни, якісний товар і швидку доставку гарантуємо.