Продавець Mobiloz - інтернет-магазин Мобілоз розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3900 відгуків
Дропшиппінг для товарного бізнесу - склад 12350 товарівДізнатись більше
+380 (99) 169-11-00
+380 (97) 909-79-09
+380 (44) 599-06-60

Mobiloz - інтернет-магазин гаджетів

Миші і клавіатури

Комп'ютерна миша, варіанти вибору

У роботі з інтелектуальними пристроями (комп'ютери, ноутбуки), застосовуються комп'ютерні миші – ланка управління між користувачем і самим пристроєм. Переміщення об'єкта, вибір, інші функції в робочому процесі здійснюються шляхом перетворення механічного руху маніпулятора відображення на моніторі.

Оптичні світлодіодні

Більш сучасна модель – оптична світлодіодна, в килимку не потребує. Може працювати фактично на поверхні з будь-фактурою. Скануючи поверхню з високою частотою, передає ці сигнали, оброблені мікропроцесором, на комп'ютер. Порівняно з кульковою мишею світлодіодна легше в роботі і точність її набагато вище.

Оптична лазерна

Ще більш сучасна технологія, вже з застосуванням лазера. Забезпечує ще більш високу точність і може працювати навіть на гладенькому склі.

Миша навпаки

Миша, трекбол, можна сказати – миша навпаки. Це механічна миша кулькою вгору і обертає його не поверхня килимка, а безпосередньо рука. Сама миша при цьому нерухома, чим пояснюється вигідність обмеженого робочого простору, яке вона займає.

Індукційні

Індукційні миші використовують килимок, живить їх енергією і в деяких випадках передає їх рух керуючий сигнал. Принцип графічного планшета.

Гіроскопічні

Маючи гироскопическую мишу, можна управляти курсором «розмахуючи» рукою у просторі перед комп'ютером. Стабільність орієнтування забезпечує гіроскоп.

Сенсорні

Одна з найсвіжіших новинок – сенсорна миша. Сигнал на курсор передається за допомогою жестів. Принцип роботи сенсорного тачпада.

Дротові миші транслюють сигнал через кабель до комп'ютерного порту PS/2 або USB.

Є маніпулятори і бездротові. Тут способів передачі сигналу більше.

·         Інфрачервоний промінь транслює сигнал, як пульт телевізора у ІК – мишей. Потрібна пряма видимість від миші на приймач сигналу.

·         Взаємодія з допомогою радіозв'язку. Пряма видимість радіо-миші з комп'ютером не обов'язкова.

·         Спеціальна індукційна поверхня підтримує роботу індукційної миші.

·         Стандарти зв'язку Bluetooth і Wi-Fi знайшли застосування у взаємодіях мишей з комп'ютерами. І працюють без додаткового програмного забезпечення.

·         Деякі моделі мишок поєднують в собі можливості працювати як без проводів так і з кабелем. Приміром – одночасне поєднання USB кабелю і стандарту Bluetooth.

Кнопки

По количеству кнопок разнообразие моделей начинается от однокнопочных и до размещения таковых в количестве до 14 штук. Дополнительные кнопки программируются для разных функций, чаще применяемых для игровых мышей. С их помощью можно переключать чувствительность, включать двойные и тройные щелчки, менять световое и цветовое сопровождение и для других функций.

Разрешение сенсора

Величина разрешения сенсора служит показателем эффективности работы оптических мышей. Обычные оптические мыши имеют чувствительность 800 – 1000 точек на квадратный дюйм (dpi), но в процессе работы с более высокой точноcтью этот показатель может быть гораздо выше 1000 dpi.

  • Для тех, кому повезло быть левшой, выпускаются специальные мыши для левшей. Можно использовать, также, и универсальные, симметричной формы.
  • В работе со стационарным ПК рациональнее использовать проводную мышь. Проводные, в силу их надежности передачи сигналов используются и геймерами.
  • Мобільні пристрої: ноутбуки, планшети, краще і комфортніше експлуатувати з бездротовими мишами, наприклад, з Bluetooth або радіо зв'язком.
  • При виборі маніпулятора – важливо розуміти, яка модель і технологія більш підходяща по функціональним даними і по зручності використання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner