
-23%

Штатна магнітола Lesko сумісна з Mitsubishi L200 VI 2023-н.в. 9" 1/16Gb Wi-Fi GPS Base 5 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14311-91967
6 889 ₴
5 299 ₴
Показати оптові ціни- 4505 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 4426 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 4346 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагнітола — це пристрій, який дає змогу слухати музику в салоні авто та є невіддільною частиною будь-якого автомобіля. Вона прикрашає час, який автомобіліст проводить у дорозі, слухаючи улюблені хіти або новини.
Вимоги покупців ростуть щодня. Тому на сьогодні загалом всі магнітоли обладнані функцією MP3 плеєра, які дають змогу програвати музичні файли у форматі MP3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | WMA, JPEG, FLAC, AVI, MP3, WAV |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Версія Android | 13 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 16 |
| Графічний процесор | Mali-450 MP |
| Довжина GPS кабелів | 160 см |
| Звуковий чіп | 7388 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 1 |
| Процесор | ARM V7 |
| Частота процесора, Мгц | 1118 |
| Ширина по низу, мм | 219 |
| Ширина, мм | 230 |

