
-17%






Крило велосипедне West Biking YP0714036 переднє та заднє швидкозмінне зі світловідбивною вставкою на зад 5 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14226-91802
225 ₴
187 ₴
Показати оптові ціни- 150 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 137 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 123 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | West biking |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Загальна вага | 293 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Заднє крило | |
| Вага заднього крила | 174 г |
| Довжина заднього крила | 58 см |
| Кріплення заднього крила | Підсідельний штир |
| Ширина заднього крила | 8 см |
| Переднє крило | |
| Вага переднього крила | 119 г |
| Довжина переднього крила | 55 см |
| Кріплення переднього крила | В шток вилки |
| Ширина переднього крила | 7.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 26" - 27.5" |
| Особливості | Відбивач заднього крила, регулювання нахилу заднього крила |

