
-13%





Підставка род під TOPLY Three Sup для вудок на 3 вудлища 120 см 10 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14293-91921
2 289 ₴
1 990 ₴
Показати оптові ціни- 1692 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 1653 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 1613 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOPLY |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 40 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Мінімальна висота | 26 см |
| Мінімальна довжина | 69 см |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 37 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 70 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |

