
-13%








Термошапка електрична Lesko V10 Black сухуар для масок фарбування ламінування процедур з догляду 2 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14415-92999
713 ₴
620 ₴
Показати оптові ціни- 551 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 547 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 542 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид перукарського обладнання | Сушуар |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність | 45 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Терморегулятор |
| Функції перукарського обладнання | Доглядаючі процедури |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3 режими роботи | 35, 45, 60 хвилин |
| Застосування | для масок, фарбування, ламінування, салонних процедур для догляду |
| Температура | 10 ступенів нагрівання |
| Тип вилки | Європейська |

