
-13%






Косметична настільна лампа-лупа Lesko LED M015 Black на підставці USB 19 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14027-90427
1 669 ₴
1 451 ₴
Показати оптові ціни- 1161 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 1119 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 1098 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настільні лампи та нічники
Всім у повсякденному житті необхідне освітлення, особливо в осінньо-зимовий період, коли рано темніє. З цим чудово справляються лампи та світильники, які є чудовим джерелом світла для читання, роботи тощо.
Особливо актуальні на цей момент світлодіодні світильники, які мають гарну яскравість за малого енергоспоживання. Так само світлодіодів краще сприймається очима.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Конструкція | Складана |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга живлення | 36 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | USB |
| Тип | Настільна лампа-лупа |
| Збільшення | Х10 |
| Колірна температура, К | 6500, 5500, 4500, 3500 |

