
-13%







Настільна LED-лампа Lesko M035 світлодіодна для монітора та робочого місця 9 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14024-90424
2 095 ₴
1 821 ₴
Показати оптові ціни- 1457 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 1404 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 1377 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настільні лампи та нічники
Всім у повсякденному житті необхідне освітлення, особливо в осінньо-зимовий період, коли рано темніє. З цим чудово справляються лампи та світильники, які є чудовим джерелом світла для читання, роботи тощо.
Особливо актуальні на цей момент світлодіодні світильники, які мають гарну яскравість за малого енергоспоживання. Так само світлодіодів краще сприймається очима.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Конструкція | На гнучкій ніжці |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Американський |

