
-13%








Настільна LED-лампа Lesko M856 White + Silver світлодіодна з бездротовим заряджанням 10 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14023-94009
1 369 ₴
1 190 ₴
Показати оптові ціни- 952 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 909 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 887 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настільні лампи та нічники
Всім у повсякденному житті необхідне освітлення, особливо в осінньо-зимовий період, коли рано темніє. З цим чудово справляються лампи та світильники, які є чудовим джерелом світла для читання, роботи тощо.
Особливо актуальні на цей момент світлодіодні світильники, які мають гарну яскравість за малого енергоспоживання. Так само світлодіодів краще сприймається очима.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Конструкція | Складана |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга живлення | 36 В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 5500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 175 мм |

