
-13%








Настільна LED-лампа Lesko M006-1 з прищіпкою переносна світлодіодна гнучка USB 15 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14022-90421
564 ₴
490 ₴
Показати оптові ціни- 392 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 377 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 369 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Настільні лампи та нічники
Всім у повсякденному житті необхідне освітлення, особливо в осінньо-зимовий період, коли рано темніє. З цим чудово справляються лампи та світильники, які є чудовим джерелом світла для читання, роботи тощо.
Особливо актуальні на цей момент світлодіодні світильники, які мають гарну яскравість за малого енергоспоживання. Так само світлодіодів краще сприймається очима.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина шнура | 1.4 м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Конструкція | На гнучкій ніжці |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 36 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | USB кабель |

