
-9%





Когтеточка игровой центр Taotaopets Y0044-А 40*40*130 см лежак с игрушками для кота 5шт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14016-90408
2 891 ₴
2 628 ₴
Показати оптові ціни- 2184 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 2088 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 2056 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taotaopets |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні, Дрібні |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 1 |
| Матеріал | Текстиль, дерево, бавовна |
| Стан | Нове |

