
-9%



УМБ Повербанк Pisen Quick 27000 mAh 65 W Black Smart Chip Quick Charging (TP-D126) 10 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13968-90235
2 126 ₴
1 932 ₴
Показати оптові ціни- 1604 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 1506 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 1481 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Що таке PowerBank?
Ваш смартфон має слабкий акумулятор? Радимо до придбання PowerBank — цей пристрій дасть вам змогу бути незалежним від розетки упродовж для, просто під'єднайте зовнішній акумулятор до вашого смартфона або планшета через USB-кабель і продовжуйте використання ґаджета. PowerBank є незамінним пристроєм для мандрівників, адже в дорожніх умовах не завжди можна знайти розетку поруч.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pisen |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 27000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Індикація | С дисплеем |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду, Дисплей |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A, micro USB, Apple Lightning |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 525 г |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність віддачі, мА·год | 17000 |

