
-9%




Зовнішній акумулятор Pisen Pro 65 W 60000 mAh (TP-D24) павер банк 20 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13967-90234
4 156 ₴
3 778 ₴
Показати оптові ціни- 3136 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 2937 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 2887 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Що таке PowerBank?
Ваш смартфон має слабкий акумулятор? Радимо до придбання PowerBank — цей пристрій дасть вам змогу бути незалежною від розетки впродовж для, просто під'єднайте зовнішній акумулятор до вашого смартфона або планшета через USB-кабель і продовжуйте використання ґаджета. PowerBank є незамінним пристроєм для мандрівників, адже в дорожніх умовах не завжди можна знайти розетку поруч.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pisen |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Індикація | С дисплеем |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду, Дисплей, З ліхтариком |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1207 г |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність віддачі, мА·год | 36000 |

