
-9%


Презервативи ультратонкі OLO 0.01 Passionate Factor розігріваються з гіалуроновою кислотою 3 шт 3 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14130-90894
149 ₴
135 ₴
Показати оптові ціни- 115 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 109 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 105 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OLO |
| Країна виробник | Китай |
| Смак | Ваніль |
| Довжина | 160 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Призначення | Вагінальні |
| Особливості | Ароматизовані |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір | M (51-54 мм) |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Тип | Ультратонкі |
| Товщина | 0.01 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 52 мм |

