




Лоток для котячої трави Lesko DT-883 Yellow для гідропонного вирощування м'яти шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12708-86083
122 ₴
Показати оптові ціни- 104 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 98 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 91 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Дренажні отвори | Так |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для пророщування насіння |
| Стан | Новий |
| Тип | Піддон розсадний |
| Встановлення | Настільна, Підлогова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |

