
-9%




Комплект мужской пижамы Lesko TX0031 Синий 3XL рубашка с длинным рукавом и штанами 5шт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13810-88441
871 ₴
791 ₴
Показати оптові ціни- 673 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 656 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 647 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| В комплект входить | Сорочка, Штани |
| Довжина крокового шва | 73 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Наявність кишень | Так |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 60 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Поліефірне волокно (поліестер) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву | 102 см |
| Довжина за внутрішнім швом | 73 см |
| Довжина по спинці | 78 см |
| Довжина рукава від вортника | 84 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву | 49 см |
| Охоплення стегон | 124 см |
| Охват груди | 122 см |
| Охоплення талії | 82 см |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Упаковка | Пакет на застібці |

