




Комплект чоловічої піжами Lesko TZ21762 L Синій сорочка з довгим рукавом і штанами 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13809-88435
635 ₴
Показати оптові ціни- 540 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 523 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 514 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| В комплект входить | Сорочка, Штани |
| Довжина крокового шва | 80 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність кишень | Так |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50/52 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву | 107 см |
| Довжина за внутрішнім швом | 80 см |
| Довжина по спинці | 80 см |
| Довжина рукава від вортника | 86 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву | 52 см |
| Охоплення стегон | 120 см |
| Охват груди | 124 см |
| Охоплення талії | 82 см |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Упаковка | Пакет на застібці |

