
Штатна магнітола Lesko для Audi A3 II (8P) Рестайлінг 2 2008-2013 екран 9" шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5927-90130
4 698 ₴
Показати оптові ціни- 4320 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 4268 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 4258 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомагнітола — це пристрій, який дає змогу слухати музику в салоні авто та є невіддільною частиною будь-якого автомобіля. Вона прикрашає час, який автомобіліст проводить у дорозі, слухаючи улюблені хіти або новини.
Вимоги покупців ростуть щодня. Тому на сьогодні загалом всі магнітоли обладнані функцією MP3 плеєра, які дають змогу програвати музичні файли у форматі MP3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 45 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, AVI, JPEG, WMA, WAV, FLAC |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Can модуль в комплекті | Так |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Архітектура ядра | 4хARM Cortex-A7, 1.12 Ггц |
| Версія Android | 8.1 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 16 |
| Вбудовані карти IGO | Бразилія |
| Виносних USB, шт | 2 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Графічний прискорювач | Mali 450MP |
| Кількість ядер | 4 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 1 |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Ширина, мм | 230 |

