


Штатна автомобільна магнітола Lesko для авто Skoda Octavia A7 пам'ять 1/16 GPS Android шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5925-20177
3 479 ₴
Показати оптові ціни- 3199 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 3137 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 3075 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штатна автомобільна магнітола Lesko — безліч функцій в одному пристрої
Хочете замінити свою стару магнітолу на сучасний девайс, обладнаний великою кількістю необхідних функцій? Але боїтеся, що він не підійде до панелі вашої Skoda Octavia A7 і викличе проблеми зі встановленням? Штатна автомагнітола Lesko розроблена спеціально для цієї марки авто. Вона легко монтується, точно з'єднуючись із роз'ємами авто, не залишаючи жодних проміжків.
Модель обладнана широким набором функцій і відкриває перед своїм власником нові можливості:
- Стильний ергономічний дизайн доповнить інтер'єр салону автомобіля.
- Сенсорний дисплей із діагоналлю 9" і роздільною здатністю 1024х600 передає барвисту картинку та дає змогу переглядати будь-який контент у високій якості.
- Потужність 45 Вт забезпечить чисте та гучне звучання в парі з більшістю різновидів автоакутики — світ музики відкриється по-новому.
- Операційна система Android 8.1 наділяє пристрій низкою переваг — можливістю встановлення великої кількості програм, підтримки різноманітних функцій, забезпечує гарну продуктивність, інтуїтивно зрозуміле керування і просту навігацію.
- Вбудований Wi-Fi модуль відкриває світ інтернету. Ви можете користуватися соцмережами, вести листування в месенджерах і поштою, замовляти квитки, оформляти покупки в інтернет-магазинах, користуватися відеохостингами та багато іншого.
- Потужний процесор на основі Cortex-A7 у парі з графічним прискорювачем Mali 450MP і внутрішня пам'ять обсягом 1 Гб роблять роботу високопродуктивною навіть у режимі багатозадачності. Одночасно можна слухати музику, поставити на завантаження програму та переглядати контент — все це працюватиме без зависань і гальмувань.
- Вбудований модуль Bluetooth дає змогу синхронізувати автомагнітолу зі смартфоном і активувати функцію Hands-Free — здійснювати й приймати дзвінки прямо з екрана пристрою, кажучи водночас за гучномовного зв'язку. Відтворення аудіо на період розмови припиняється, а після його завершення автоматично відновлюється. Ця можливість гарантує додаткову безпеку під час руху — ви не відвертаєтеся, не шукайте телефон і не тримайте його рукою.
- Вбудований GPS-навігатор допоможе завжди знайти правильний шлях і швидко зорієнтуватися в незнайомій місцевості. Він побудує маршрут, визначить точне розташування автомобіля й покаже актуальну інформацію про корки. GPS-антена, що йде в комплекті, забезпечить безперебійний зв'язок навіть за щільної міської забудови. А голосові підказки забезпечать комфортне й безпечне використання.
- Підтримка всіх найпопулярніших файлових форматів дає змогу попередньо не форматувати музику, відео тощо.
- За допомогою двох винесених роз'ємів USB до автомагнітолу можна під'єднати будь-які зовнішні пристрої та накопичувачі пам'яті: смартфон, флешку, плеєр, планшет, жорсткий диск та ін.
Штатна автомобільна магнітола Lesko для Skoda Octavia A7 — це мультимедійний центр, який стане надійним супутником у дорозі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 45 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, AVI, JPEG, WMA, WAV, FLAC |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7 1118 МГц |
| Версія Android | 8.1 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 16 |
| Вбудовані карти | IGO (Бразилія) |
| Виносні USB, шт | 2 |
| Графічний прискорювач | Mali 450MP |
| Кількість ядер | 4 |
| Марка | Skoda |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 1 |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Частота, Гц | 60 |
| Ширина (по верху), мм | 270 |
| Ширина (по низу), мм | 245 |

