






Проточний водонагрівач Nux XA-65A з душем 6000 В IPX4 50 Гц електричний для нагрівання води горизонтальний шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3671-10520
4 837 ₴
Показати оптові ціни- 3870 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 3786 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 3702 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Водонагрівач проточний електричний Nux XA-65A з душем
Забезпечення гарячою водою для гігієнічних та інших цілей поступово переходить у обов'язок самих жителів квартир або житлових будинків, що допомагає різноманітності способів вибору засобів, за допомогою яких безпечний і зручний нагрів води здійснюється. Пропонований функціональний нагрівач Nux XA-65A вельми комфортний у користуванні.
Це оригінальний водонагрівач заводської збірки, тому ви можете не турбуватися про його якість роботи та термін експлуатації.
Найкращий проточний водонагрівач-душ
Електроприлад комплектується душем, що робить доцільним його розташування у ванній кімнаті або поруч із душовою кабіною. У публічних місцях (спортклуб, басейн, фабрична душова та ін.) також можливе використання водонагрівача. Застосування останніх досягнень електроніки робить Nux XA-65A розумним пристроєм.
Форма нагрівача — плоска, прямокутна, зручна для фіксації його на стіні. Накопичувальна ємність має покриття з неіржавкої сталі. З'єднання води й електрики в одному об'ємі вимагає високого ступеня вологозахисту струмопровідних ділянок. Воно становить класу IPX4. Підвод і відведення води відбувається з нижньої частини корпусу.
Електронне керування й програмування температури
Корпус нагрівача прикрашає функціональний електронний дисплей. Керування обладнанням — електронне, що частково забезпечує такі функції, недоступні для звичайних нагрівачів:
- Плавне регулювання температури води;
- Пришвидшене нагрівання для особливих випадків;
- Відбиття параметрів нагрівання на дисплеї;
- Наявність датчика перегрівання води;
- Програмування максимальної температури нагрівання;
- Рівномірне прогрівання потоку відбувається завдяки напору води в водопроводі;
- Максимальне нагрівання води відповідає температурі 55 градусов З.
- Тиск, за якого нагрівач працює нормально, становить від 0,02-0,6 Мпа;
- Максимальна потужність роботи електрообладнання — 6000W;
- Переріз проводу домашнього електропроводу має бути 3 – 4 кв. мм;
Перш ніж купити та встановити такий сучасний і продуктивний водонагрівач, завдяки якому можна швидко підігріти воду для різних цілей, потрібно мати:
- Потужне електропроведення з великим перерізом;
- Якісний натиск води в мережі;
- Підходить для цього приміщення з водовідведенням;
- Під'єднання до заземлення (застосовуючи інструкції виробників);
Гарний електричний нагрівач
У конструкції водонагрівача враховано всі умови безпечної експлуатації пристрою. Забезпечений захист від перегрівання, надмірного тиску води, припинення водопостачання або падіння тиску та ін. Під'єднання мережі має мати характеристики 220V/50Hz.
Під'єднання до мережі струму можна здійснювати тільки після перевірки правильності монтажу обладнання й усунення всіх сумнівних чинників, насамперед довільної течі крізь сполучення.
Гаряча вода за лічені секунди, у будь-який час, у будь-якій кількості. Хіба не цього бракує для повноти щасливого життя в гарному домі? Рекомендується перший час з особливою уважністю ставитися до процесу експлуатації пристрою. Не допускати дітей до його використання без нагляду дорослих.
Обладнання високої якості, є нашим магазином в оригінальному виготовленні. У ньому зосереджені багато досягнень електроніки та інженерної думки. Сенсорне керування, елементи програмування, відбиття процесів на кольоровому індикаторі, впевнена захищеність за багатьма параметрами — ці та інші моменти в поєднанні з чудовою якістю — належать до характеристик цього водонагрівача.
Купити сучасний електронагрівач Nux XA-65A ви можете в нашому магазині за доступною ціною. Нові технології допоможуть вам жити комфортніше.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nux |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Дисплей | Так |
| Душова лійка | Так |
| Вилив | Ні |
| Кран | Ні |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Раковина (умивальник) | Ні |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Тумба під умивальник | Ні |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Прискорений нагрів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр приєднувальних патрубків, мм | 20 |
| Діаметр дроту, мм2 | 3х4 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Споживана потужність, В | 6000 |
| Робочий тиск, Мпа | 0.02-0.6 |

