









➢Проточний водонагрівач Sast RX-013 насадка на кран електричний змішувач для гарячої води 3000 Вт IPX шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2910-7713
599 ₴
Показати оптові ціни- 480 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 479 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 478 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Портативний проточний водонагрівач Sast
Сучасна умова цивілізації — доступ до джерела гарячого водопостачання в домашніх або побутових умовах. І бажано, щоб такий доступ був швидкий, безпечний і економний. Таку можливість може надати проточний нагрівач води SAST RX-013.
Його перевага — простота, коли для отримання бажаного результату досить встановити нагрівач на вже використовуваний кран із гарячою водою і достатніми умовами її надходження (гармого напором). Відкривши через нагрівач водуза допомогою електрокабелю він під'єднується до розетки 220 вольтів і за секунди вже ллється гаряча вода.
Економне підігрівання води. Швидке перемикання між режимами
Проходження води через нагрівач може відбуватися у двох варіантах: з використанням нагрівання води й без такого — з двох різних отворів. Довжина шнура становить один метр. Про наявність розетки потрібно потурбуватися заздалегідь.
Економиться в такому разі не тільки енергія, але й вода. Нагрівання води відбувається не довгий час, а тільки в той проміжок, коли це потрібно. Потужність нагрівача цієї моделі дає змогу довести температуру поточної води до 34 градусов.
Нагрівання до 60 градусів. Індикація температури
Умови отримання теплої води — наявність мережі напругою 220-240 вольтів 50 Гц. Потужність нагрівання — 3000 ватів. Потрібна нова та посилена сучасна проводина в приміщенні. Тиск у трубах води має варіюватися в межах — 0.04-0.5 МПа. Особливо важливо для багатоповерхового будинку.
Дуже зручно, що дисплей на поверхні корпусу показує температуру води в режимі реального часу.
Ось деякі умови нормальної роботи обладнання від виробника:
· Не використовувати нагрівач на вулиці;
· Під час використання спочатку увімкнути воду, потім електрику;
· Для виходу гарячої води не має бути перешкод;
· Якщо вода в крані замерзла, електрика не вмикати;
Встановлення за лічені хвилини
Проточний нагрівач надається в оригінальному виконанні, що передбачає високу якість виготовлення та дотримання всіх стандартів, що забезпечують тривалу та плідну роботу обладнання. З урахуванням дотримання всіх умов його експлуатації. Попри уявну простоту та мініатюрність конструкції — ви матимете швидкий і гарантований доступ до підігрітої води.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Час нагріву води до 50°С | 1 хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 34 град. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Підводка | Верхня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск води на виході, Мпа | 0.04-0.5 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Виробник | SAST |
| Спосіб установки | На кран |

