
-9%



Клітка-переноска для хом'яка Taotaopets 266607 Black з біговим колесом напувалкою годівниця прозора 17 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13613-86093
563 ₴
511 ₴
Показати оптові ціни- 435 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 425 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 405 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taotaopets |
| Країна виробник | Китай |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 1 |
| Матеріал | Пластик (поліпропілен) |
| Особливості | Колесо для бігу, поїльник |

