




Сумка через плече Lesko 809 Gray містка на кілька відділень із ручками 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13269-82800
501 ₴
Показати оптові ціни- 313 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 313 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 312 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
Месенджер із продуманим захистом і чіткою організацією
Перед вами сумка-месенджер, дизайн якої зосереджений на організації особистих речей усередині і зручною і швидкої доступності до необхідного. Сумка розроблена для користувачів, які віддають перевагу структуровленню та функціональності без зайвих деталей. Вона поєднує лаконічний дизайн із практичною конструкцією.
Практичний месенджер, для ефективного та безпечного зберігання ваших речей. Виготовлена з міцного вологостійкого матеріалу, сумка надійно захищає вміст від зовнішніх впливів.
Крім цього, передбачена потайна кишеня на блискавці для цінних речей. Для швидкого доступу до необхідних дрібниць є зручна зовнішня кишеня на застібці.
Особливу увагу приділено захисту вмісту
Внутрішня частина сумки обладнана м'якою підкладкою яка запобігає появі подряпин на ваших ґаджетах та інших чутливих предметах.
Для комфортного носіння передбачений регульований плечовий ремінь, а міцні ручки забезпечують альтернативний спосіб перенесення.

Це надійне рішення для тих, хто цінує організованість у повсякденному використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 1 |
| Особливості моделі | М'яка підкладка для захисту вмісту від подряпин. |


