




Підставка органайзер Lesko для авто Tesla Model 3/Y (TSL22102101) Gray центральної консолі пластикова 8 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12786-76930
438 ₴
398 ₴
Показати оптові ціни- 339 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 335 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 330 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
Автомобільна компактна підставка на центральну консоль — ваш мобільний помічник у дорозі!
Ця зручна та компактна автомобільна підставка ідеально розміщується на центральній консолі автомобілів Tesla Model-Y и Model-3, миттєво створюючи додаткова плоска поверхня для ваших потреб. Незалежно від того, чи потрібно вам тимчасово розмістити напої, перекус, телефон, планшет невеликого розміру або навіть використовувати її як зручну платформу для нотаток, ця підставка стане незамінним аксесуаром у вашому автомобілі.
Продуманий дизайн забезпечує стійкість під час руху, а компактні розміри не заважають керуванню автомобілем. Легке встановлення та зняття дають змогу використовувати підставку тільки тоді, коли вона вам потрібна.

Виготовлена з міцних і легких матеріалів, ця підставка легко очищається й слугуватиме вам довгий час.
Основні переваги автомобільної компактної підставки на центральну консоль:
- Створює додаткову плоску поверхню в салоні автомобіля.
- Ідеально підходить для розміщення напоїв, їжі, ґаджетів та інших дрібниць.
- Забезпечує зручність під час поїздок і очікування.
- Стійка конструкція для безпечного використання під час руху.
- Компактні розміри, що не заважають керуванню.
- Легке встановлення та зняття.
- Виготовлена з міцних і легких матеріалів.
- Легко очищається.
Зробіть свої поїздки ще комфортнішими та функціональнішими з цією практичною автомобільною платформою на центральну консоль!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Логотип | Без логотипу |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Органайзер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 225 мм |
| Сумісність з моделлю | Model 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Марка | TESLA |
| Сумісність із моделлю | Model 3/Y |


