



Сумка-переноска для тварин Lesko S82 Beige для собак і кішок автомобільна портативна 3 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13209-82633
1 005 ₴
837 ₴
Показати оптові ціни- 670 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 652 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 634 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сумка-переноска для тварин Lesko S82 Beige для собак і кішок автомобільна портативна 3 шт.»
Сумка-переноска XMAOERS S82
Сумка-переноска XMAOERS S82 — це ідеальний аксесуар для комфортних поїздок із вашим улюбленцем. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона забезпечить вашому пухнастому другові безпечне та зручне місце під час подорожей автомобілем. Завдяки продуманому дизайну та використанню спеціальних ременів сумка надійно фіксується в машині, що гарантує максимальний комфорт і безпеку для тварини.
Сумка-переноска XMAOERS S82 — це чудовий вибір для всіх, хто хоче подорожувати разом зі своїм улюбленцем без жодних турбот. Вона гарантує безпеку та комфорт під час поїздок.
Сумка має стильний та елегантний вигляд. Завдяки класичному дизайну та простоті форм сумка підходить для будь-якого інтер'єру автомобіля. Вона обладнана зручними ручками та додатковим фіксувальним ременем, що дає змогу легко переносити сумку та надає додаткової стабільності під час руху.
Переваги:
- Безпечне перевезення — сумка фіксується до сидіння автомобіля, що гарантує безпеку вашої тварини.
- Комфорт — досить простора для тварини, щоб він міг комфортно розташуватися.
- Практичність — сумка легко монтується в автомобілі та не займає багато місця.
- Естетичний дизайн — стильний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.052 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Довжина, см | Подушка 40х28 |
| Матеріал | Нейлон |
| Виробник | XMAOERS |
| Ремінь, см | 66-126 см |
| Ручки | 10 см |
| Шнурок для нашийника | 40 см |


