
-17%


Лазерна указка-дражнилка Lesko DT380 White LED інтерактивна для котів на АКБ 6 малюнків 23 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12988-81526
376 ₴
313 ₴
Показати оптові ціни- 251 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 232 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 226 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерна указка-дражнилка Lesko DT380 LED
Коти обожнюють полювати на рухомі об’єкти, і саме тому лазерна указка Lesko DT380 LED стане для них справжньою розвагою. Вона допоможе зняти нудьгу, подарує щоденну порцію руху та зблизить вас із вашим улюбленцем у грі.
Переваги:
6 змінних малюнків для різноманітної гри
перезаряджуваний акумулятор замість батарейок
LED-технологія з низьким енергоспоживанням
стимулює активність та мисливські навички кота
компактний і стильний дизайн
6 змінних малюнків для різноманітної гри
перезаряджуваний акумулятор замість батарейок
LED-технологія з низьким енергоспоживанням
стимулює активність та мисливські навички кота
компактний і стильний дизайн
Не спрямовуйте лазер у очі тварини чи людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 135 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Комплектація | Шнурок — 180 мм, викрутка — довжина 80 мм. |
| Живлення | 2 батарейки ААА |
| Режими ліхтаря: | 6: точка, 5 картинок. |

