





Автомобільний протиковзний ланцюг Lesko 2024 комплект із 6 шт. нековзні аварійні буксирувальні 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12870-81043
1 922 ₴
Показати оптові ціни- 1183 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 1057 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 972 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний протиковзний ланцюг Lesko 2024
Забезпечте максимальну безпеку та прохідність автомобіля в складних умовах із протиковзними ланцюгами Lesko 2024. Цей універсальний комплект ідеально підходить для використання на снігу, піску, бруду або землі, забезпечуючи надійне зчеплення коліс із поверхнею.
Lesko 2024 — це ваш незамінний помічник для зимових подорожей, поїздок на природу або будь-яких ситуацій, де потрібне додаткове зчеплення.
Автомобільні протиковзні ланцюги — це продукти для безпеки автомобілів, спеціально розроблені для забезпечення безпеки водіння автомобіля.
Особливості:
- Універсальність: Підходить для легкових автомобілів і позашляховиків.
- Легке встановлення: Розроблена для швидкого монтажу навіть на застрялий автомобіль.
- Надійність: Виготовлений із високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і ефективність.
- Компактність: Усе зручно розміщується в сумці, що полегшує транспортування і зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| В комплект входить | Спеціальні стяжки, Рукавички, Інструкція, 6 ланцюгів, Сумка для зберігання |
| Вид пристрою | Ланцюги |
| Стан | Новий |
| Тип перешкод | Земля, Бруд, Сніг, Пісок |
| Встановлення на застряглий автомобіль | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 1052 |
| Вид | Протиковзний ланцюг |
| Довжина стяжки | 49 см |
| Застосування для | Легкових і позашляховиків. |
| Розмір рукавичок | Довжина — 21 см, ширина долоні — 9.5 см |
| Розмір чохла | Довжина — 33 см, ширина — 40 см. |

