



Портативний підігрівач Lesko 2024 Long Pink для дитячої пляшечки USB шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12849-79931
232 ₴
Показати оптові ціни- 198 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 189 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 185 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
Портативний підігрівач Lesko
Вам набридло шукати спосіб підігріти молоко або іншу рідину для вашого малюка під час прогулянки чи поїздки? Тепер це не проблема! Наш чохол із функцією підігрівання — це мобільний, зручний і стильний аксесуар, завжди під рукою, забезпечуючи комфорт для вашої дитини та полегшуючи життя батькам.
Основні переваги:
- Компактний і портативний — зручний розмір і невелика вага дають змогу взяти його із собою де завгодно.
- Економія часу — тепер вам не потрібно шукати доступ до кухні або мікрохвильовки для підігрівання дитячої їжі. Досить під'єднати чохол до USB, і він швидко підігріє вміст пляшечки.
- Багатофункціональне USB-з'єднання — підходить для використання з різними джерелами живлення: павербанками, ноутбуками, автомобільними адаптерами або будь-яким іншим USB-портом.
- Регульована температура Сумка для підігрівання пляшечок призначена для настроювання на 3 різних рівнях температури (40, 50, 60), тому її дуже зручно настроювати. Кнопка підсвічуватиметься певним кольором, а отже, буде нагріватися до конкретної температури: Червоний — гарячий — 60° Зелений — теплий -50° Синій — прохолодний — 40°
Тепловий чохол для дитячої пляшечки з підігрівом — ідеальне рішення для сучасних батьків, завжди готове забезпечити комфорт вашій дитині!
Цей чохол — не просто аксесуар, це незамінний помічник для кожної родини, що цінує зручність і безпеку. З ним ви завжди будете готові забезпечити дитині комфортне годування незалежно від обставин — вдома, на прогулянці чи в дорозі. Інвестувати в комфорт для себе та своєї дитини вже зараз, адже якісне харчування в будь-який час — це основа здоров'я і гарного настрою малюка.
Використання: Портативний підігрівач для пляшечок постачається з кабелем USB для заряджання. Просто під'єднайте його до зовнішнього акумулятора, автомобільного порту USB і ви зможете підігріти молоко в будь-який час.
Замовляйте тепловий чохол для пляшечки прямо зараз і переконайтеся, що бути батьками — це легко!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Підігрівач |
| Функції | Підтримання необхідної температури |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB кабель | Type-c- 30 см |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Режим роботи | 3 режими, підсвічуються червоним, синім і зеленими кольорами (55-40 °C) |

