







Органайзер косметичка MIRRAND ZY-2022 Black 26*24*10 для зберігання косметики компактний бокс 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12540-75233
676 ₴
Показати оптові ціни- 522 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 515 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 507 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер косметичка MIRRAND ZY-2022
Органайзер косметичка MIRRAND ZY-2022 — це елегантний і практичний б'юті бокс, призначений для зберігання і транспортування вашої косметики, косметичних інструментів і прикрас. Виготовлений із високоякісного поліуретану цей органайзер гарантує захист вашої косметики від пошкоджень і забруднень, забезпечуючи довговічність і зручність у використанні.
Особливості:
- Чорний колір надає косметичці елегантності й універсальності, що робить її ідеальним доповненням до будь-якого стилю.
- Поліуретан забезпечує високу зносостійкість і легкість у догляді.
- Забезпечують зручну організацію внутрішнього простору, даючи змогу зберігати різні косметичні засоби окремо.
- Надійна блискавка запобігає випадковому відкриттю та забезпечує легкий доступ до вмісту.
- Одна ручка забезпечує комфортне перенесення органайзера.
Використовуйте органайзер MIRRAND ZY-2022 для зберігання основних косметичних засобів під час подорожей.
- Завдяки компактним розмірам і зручній ручці він легко поміщається в дорожню сумку або валізу, забезпечуючи лад і захист ваших речей.
- Організуйте свою косметику вдома, використовуючи цей б'юті бокс для систематизації засобів для макіяжу та догляду за шкірою.
- Розділіть вашу косметику з відділеннями, щоб отримати швидкий доступ до необхідних засобів і підтримувати лад на туалетному столику.
Органайзер косметичка MIRRAND ZY-2022 Black — це надійний і стильний вибір для кожної жінки, яка прагне підтримувати лад і зручність у зберіганні своїх косметичних засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIRRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 8 |
| Матеріал | Поліуретан |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 1 |
| Особливості | Відділення для косметики, косметичних інструментів, прикрас та ін. |

