








Магнітола 9.5" Make M6 Plus 2000*1200 QLAD 4G GPS 4/64 Carplay Prime Активне охолодження 8 ядер 10 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7846-67342
14 104 ₴
Показати оптові ціни- 11284 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 11217 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 11149 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр

Зверніть увагу! Виробник може змінювати комплектацію та характеристики виробу без додаткового попередження. Якщо у вас виникають додаткові питання або ви потребуєте допомоги з підбиранням автомагнітоли, будь ласка, Зв'яжіть з нашим менеджером перед замовленням.
Автомагнітола Mekede M6 Plus

Більше варіантів
Органічне керування дотиком
Сенсорний дисплей і система Андроїд забезпечує зручний і простий доступ до органів керування головним пристроєм вашого авто. Створюйте списки відтворення, читайте та відкривайте файли різних типів прямо на екрані, настроюйте відтворену інформацію, встановлюйте програми з Google Play, користуйтеся навігацією й багато іншого.

Четкий QLED дисплей і технологія квантових точок являє собою нанокристали, які випромінюють світло певної довжини хвилі перед світлодіодною підсвіткою. Реалізація такого підходу дає змогу QLED-дисплеям досягти вищого колірного об'єму, який торкається діапазону кольорів, що можна зображати з різними рівнями яскравості. Результатом більш насичені та реалістичні зображення з більшою точністю кольору.
Звук високої якості
В автомобільних аудіосистемах цифровий сигнальний процесор (DSP) відіграє вирішальну роль у поліпшенні якості звуку, надаючи розширені аудіофункції й оптимізуючи звук в автомобілі.

Що вміє DSP?
Обробка аудіосигналу
DSP-процесор обробляє аудіосигнал у цифровій формі, за кількома програмними сценаріями, як-от:
- вирівнювання сигналу
- фільтрація
- фазова корекція та стиснення динамічного діапазону
Корекція приміщення
Інтер'єри автомобілів можуть створювати такі акустичні проблеми, як-от відбиття, резонанси та нерівномірні частотні характеристики. Процесори DSP можуть реалізовувати алгоритми корекції приміщення для аналізу акустичних характеристик кабіни транспортного засобу та застосування коригувальних заходів щодо пом'якшення цих проблем. Це забезпечує точніше відтворення звуку та найкращі враження від прослуховування для пасажирів. Ці методи обробки допомагають компенсувати акустичні вади в салоні автомобіля й покращують загальну якість звуку.
Тривимірна динаміка
У контексті автомобільної Android магнітоли поняття тривимірної динаміки в реальному часі зазвичай стосується візуалізації та моделювання динамічних елементів, пов'язаних із самим транспортним засобом, його оточенням і деякими іншими можливостями відтворення поточних даних на дисплеї приладової панелі, наприклад, дані з датчиків авто.

Навігація система
Автомагнітола має функцію навігації, а отже, на її екрані може відтворюватися тривимірна карта в режимі реального часу. Ця карта буде показувати поточний стан транспортного засобу, навколишню територію, дороги, будівлі та інші об'єкти, забезпечуючи навігаційні вказівки в реальному часі.
Візуалізація елементів приладової панелі автомобіля
Може містити візуалізацію елементів приладової панелі транспортного засобу, що відтворює динамічні елементи, як-от спідометр, тахометр, покажчик палива та інші відповідні індикатори.

Магнітола має відчутний запас потужності для виконання штатних і повсякденних завдань.
Потужний процесор у поєднанні з 4 Гб оперативної та 64 Гб вбудованої пам'ятідає змогу магнітоле впоратися навіть із чималими навантаженнями та надійно зберігати необхідну інформацію. Однією з переваг моделі є активна система охолодження, що не допускає перегрівання процесора.
Завдяки підтримці технології Carplay и Android Auto, ви зможете розширити потенціал автомагнітоли, під'єднуючи до неї ваш смартфон, для обміну даними без фактичного переміщення їх між пристроями. Це дає змогу користуватися деякими застосунками, встановленими на ваш смартфон так, ніби вони встановлені безпосередньо в головний пристрій вашого авто.
Відеообзор магнітоли Make M6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| RCA-виходи | 2 пари |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість каналів | 4 |
| Потужність | 45 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, WMA, AVI, FLAC, WAV, OGG |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | AM, FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Архітектура ядра | 2х ARM Cortex-A75 + 6х ARM Cortex A55 @ 2,00 GHz |
| Версія Android | 13 |
| Графічний прискорювач | MALI-G52 |
| Звуковий чіп | TDA7708 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Щільність пікселів екрана, dpi | 440 |
| Процесор | Unisoc UIS78625 |
| Тип охолодження | Активний (кулер) |
| Ширина, мм | 228 |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9.5 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| RCA-вход | 1 пара |
| Карти | Да |
| Максимальна сила струму | 15 А |
| Підтримка | 3D Real-Time Dynamics |
| Робоча напруга (В) | DC12 |
| Роздільна здатність екрану | 2000х1200 |
| Характеристика процесора | DSP, RDS |



