




Форма Lesko L50X40 пластикова для виготовлення тротуарної плитки брусчатки для цементу бетону 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12200-67743
559 ₴
Показати оптові ціни- 432 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 427 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 425 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма Lesko пластикова для виготовлення тротуарної плитки брусчатки для цементу або бетону
Пластикова форма Lesko для виготовлення тротуарної плитки являє собою ідеальне рішення для створення гарних і довговічних тротуарів, доріжок і майданчиків.
Особливості:
- Матеріал: Виготовлена з міцного та довговічного матеріалу — АБС-пластику, який забезпечує довгий термін експлуатації форми та стійкість до впливу зовнішніх чинників.
- Призначення для бетону: Спеціально розроблена для використання з бетоном, що забезпечує міцність і довговічність готових виробів.
- Безвібраційний спосіб ущільнення: Форма дає змогу рівномірно ущільнювати бетонну суміш без потреби використання вібрації, що робить процес виготовлення зручнішим і швидшим.
- Нерозбірна конструкція: Міцна та надійна нерозбірна конструкція забезпечує стабільність і точність форми під час заливання бетону, що гарантує високу якість готових виробів.
- Візерунки: За допомогою цієї форми ви зможете перетворити свій приватний сектор, додати родзинку. Заходячи на подвір'я, бачити унікальний викладений візерунок із штанини.
Використовуючи пластикову форму Lesko, ви можете легко створювати тротуарну плитку з гарним і довговічним фасадом, додаючи естетичну привабливість і функціональність до вашого двору або частину. Це чудове рішення для тих, хто прагне поліпшення зовнішнього вигляду свого дому та створення комфортного та привабливого простору навколо житла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення за матеріалом | Для бетону |
| Стан | Новий |
| Спосіб ущільнення бетонної суміші у формі | Безвібраційний |
| Форма за ступенем розбірності | Нерозбірна |
| Форми для виробництва | Тротуарної плитки |
| Кількість одночасно виготовлених виробів | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |

