








Дитячий нічник проєктор Lesko TW-L27 Собака музичний обертовий бездротовий проєктор шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11794-65164
347 ₴
Показати оптові ціни- 287 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 287 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 287 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нічник проєктор у формі собаки музичний
Ласкаво просимо в захопливий світ нічних мрій. Цей світильник поєднує м'яке освітлення, чарівні зображення й музичний супровід, створюючи неперевершений атмосферний вечір для ваших дітей.
Особливості:
- Виготовлений із пластику, світильник Lesko TW-L27 призначений для комфорту та безпеки вашого малюка.
- Заспокоюйте своїх дітей перед сном, вибравши одну з п'яти мелодій, які допомагають створити спокійну та теплу атмосферу.
- Інтерактивне обертання світильника та п'ять режимів світла (жовтий, синій, рожевий) створюють неперевершений ефект у кімнаті, допомагаючи створити затишну та комфортну атмосферу.
- У комплекті 14 картриджів із зображенням сердець, тварин у космосі, риб та інших дитячих мотивів, які можна змінювати, підлаштовуючи їх під настрій дитини.
- Заряджайте світильник за допомогою шнура micro USB, а літієво-сіра батарея дає змогу йому бути мобільним і використовуватися навіть без під'єднання.
- Міняйте світло за допомогою регулювання яскравості та колірного градієнта, створюючи ідеальну атмосферу для сну або читання казок.
Lesko TW-L27 — це не просто світильник, а чарівний супутник вашого малюка в нічних пригодах. Покладіть дитину готуватися до сну, вимкніть основне світло та залиште в супроводі музики та казкових зображень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Персонажі | Русалонька |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник-проектор |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 118 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шнура живлення, см | 120 |
| Зарядка від USB | шнур micro usb |
| Матеріал корпусу | АБС-пластик |
| Режим роботи | 10: 5 мелодій, 5 режимів світла (жовтий, синій, рожевий), повільний градієнт, яскравий і менш яскравий.14 картриджів: серця, тварини в космосі, риби, мідь |
| Тип батареї | Літієво-сіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 |
| Особливості | Індикатор заряду, розряджання, кнопка обертання. |

