









Ручна мінісумка Steam Iron Lesko C020 Green портативна для сухого та вологого прасування 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11023-58559
294 ₴
Показати оптові ціни- 227 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 223 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 221 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручна мінісумка Lesko Iron C020 Green
Ласкаво просимо у світ зручності та ефективності з ручною праскою Lesko Iron C020 Green! Ця портативна праска перетворить ваші щоденні завдання на прасування на справжню насолоду.
- Основною перевагою цієї праски є його універсальність. Завдяки неіржавкій сталевій частині праски, він може ефективно працювати як із сухим, так і з вологим прасуванням, забезпечуючи бездоганний результат щоразу.
- Ця праска також вражає зручністю і портативністю. Він легко поміщається в руку, що дає змогу працювати навіть у важкодоступних місцях.
- Крім того, завдяки можливості вертикального прасування, ви зможете оновити ваші улюблені штори, одяг або навіть меблі без важких зусиль.
- Ще однією важливою перевагою є місткість резервуара для води об'ємом 0,06 літра, яка дає змогу вам працювати упродовж тривалого часу без перерви на поповнення води.
Завдяки цим і багатьом іншим функціям, ручній прасці Lesko Iron C020 стане вашим незамінним помічником у будь-якому домашньому господарстві. Забудьте про важку та незручну домашню праску — відкрийте для себе легкість і ефективність з Lesko Iron C020.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Дорожній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.87 м |
| Мірний стакан | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.06 л |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 115 В |

