




Милиці пахвові Lesko YK-53 алюмінієві пари з регулюванням h = 1,5-1,3 м 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11167-59017
913 ₴
Показати оптові ціни- 706 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 688 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 669 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милиці пахвові Lesko YK-53
Милиці пахвові YK-53 поєднують у собі високу якість матеріалів, ергономічний дизайн і можливість регулювання висоти, що робить їх чудовими милами.
Ідеальний вибір для тих, хто шукає надійну та зручну опору.
Особливості:
- Регульована висота: Можливість регулювання висоти дає змогу настроїти милиці під індивідуальні потреби користувача.
- Ергономічний дизайн: Зручні гумові ручки та пахвова перекладина забезпечують комфортну підтримку під час тренувань.
- Міцність і надійність: Алюмінієва стійка милиця гарантує стабільність і довговічність використання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Регулювання висоти | Так |
| Регульована висота ручки | Так |
| Тип милиць | Пахвовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр стійки милиці | 37 мм |
| Максимальна висота | 133 см |
| Мінімальна висота | 113 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Пахвова поперечина | Гума |
| Рукоятка милиці | Гума |
| Стійка милиці | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 1 |
| Стан | Нове |

