Штатна магнітола Lesko для Mazda 6 III (GJ) Рестайлінг 2 2018-н.в. IPS 9" 4/64Gb CarPlay 4G Wi-Fi GPS Pri 5шт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10682-58556
12 499 ₴
Показати оптові ціни- 10000 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 9876 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 9751 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр

Музика, Навігація, інтернет, зв'язок, відео, Програми, Зручний інтерфейс, Голосове керування, Робота в парі з іншими пристроями, та так, щоб усе на потужному залозі, з додатковими можливостями та щоб користуватися було легко та приємно? Звичайно, можливо!
Екран із роздільною здатністю 1280х720 рх

Для техніки із сенсорним керуванням, чинників першочергової важливості можна виділити два — це тип і якість дисплея. У нашому разі магнітола має 9-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю HD 1280х720. Така комбінація дає змогу домагатися вищої деталізації картинки, що виводиться на одиницю вимірювання, завдяки збільшенню щільності пікселів до 268 на одиницю вимірювання (дюйм), правильнішого кольору та глибини зображення. Дисплей має великий діапазон запасу яскравості, який можна регулювати прямо з інтерфейсу магнітоли звичним повзунком, а також частоту оновлення матриці 62 Гц що вже стало мінімальною базовою потребою до екранів електронних пристроїв. Що ж стосується робочої поверхні, то тут матрицю захищає загартоване скло з дещошаровим напиленням, антивідблисковим й олеофобним покриттям.
Інтерфейс під керуванням Андроїд 11

Android 11 на цей момент є однією з найбільш свіжих і оптимізованих операційних систем для пристроїв на базі мобільних ARM процесорів. Керування здійснюється за аналогією зі смартфоном або планшетом, істотних відмінностей, дійсно практично немає, хіба що пакета встановлених спеціалізованих автозастосунків, як-от Кнопки керма, CarLink, Налаштування Авто та інше.
Серед особливостей інтерфейсу, можна зазначити можливість встановлення віджетів — це може бути навігація, вікно відео програвача, практично все, де є нативна їх підтримка, передбачена розробником програмного забезпечення, що використовується вами, а також CarPlay (AndroidAuto для користувачів Android), який фактично клонує середовище вашого смартфона під час під'єднання та переносить її на дисплей магнітоли. Після цього, ви буквально можете продовжувати роботу з програмами вашого смартфона на дисплеї головного пристрою, зі збереженням прогресу, всіх даних та історії. Отримуйте повідомлення від месенджерів, відповідайте або робіть дзвінки, відтворюйте текстові повідомлення голосом асистента, користуйтеся музичними бібліотеками Spotify (і ін.) виконуйте голосове керування, надівайте текст або прокладайте маршрути, не відриваючись від шляху.
Звуковий DSP-процесор BU32107EFV Підсилювач TDA 7851

Окремо варто зазначити й наявність звукового DSP процесора, який слугує для перетворення та оброблення сигналу від системи та виведення його на акустику, вже в відфільтрованому вигляді. Чому його наявність важлива? Розташування слухача на рівній дистанції (по центру) від лівого та правого джерела звуку — вважається правильним із погляду організації акустики та розподілу частотних хвиль у стерео діапазоні, що випромінюються акустичною системою. На жаль, у салоні автомобіля таке розташування неможливе, через що водій або пасажир найчастіше чує звукову доріжку, що звучить, з перевісом на одну зі сторін, ближче до якої він перебуває. DSP-чип розв'язує цю проблему. Фактично, він розбиває сигнал на частоти та за допомогою алгоритмів пропускає його через власний фільтр у реальному часі, вибудовуючи АЧХ з урахуванням розташування слухачів щодо акустичної системи в салоні авто.
Магнітола підтримує роботу з випромінювачами АС потужністю до 52 Ватів і додатково має оптичний цифровий інтерфейс
Потужний 8-ядерний процесор

Побудована система навколо процесара Unisoc UIS7862 Бачилого світла у недалеку 2018 року. Це 8-ядерний чипсет, який виготовляється по 28 нанометровому тех-процесу та має у своєму розпорожнення по 4 ядра Cortex A55 різної частоти, 1600 і 1200 MHz відповідно. Процесор замислювався як енергоефективна альтернатива, з чим він досить впевнено справляється, особливо якщо врахувати наявність активної системи охолодження 12 вольтів.
Що ж до його продуктивності в детальнішій перспективі, то показники маємо такі:
GeekBench 5
- Одноядерний режим тестування — 137
- Багатоядерний — 615
Загальний рейтинг AnTuTu 9 — 100318
Також варто зазначити графічне ядро PowerVR Rogue GE8322 має 4 обчислювальні та 128 шейдерних блоків, а також підтримку API OpeCl 2.0, Direct X 11 і Vulcan. Не менш варті уваги, є і 4 гігабайти LPDDR4 оперативної пам'яті з такою частотою 1800 Мгц, технологія LTE 4G 7 категорії, Wi-Fi 4, Bluetooth 5.0.
Процесор досить добре справляється з навантаженнями, на що також істотний вплив має система активного охолодження, тут це кулер з окремим виведенням роз'єму під живлення 12 вольтів.

Комплетація:
- Роз'єми для під'єднання до органів авто, камери та акустики.
- GPS Антена
- 4G Антена
- Петличний розмовний мікрофон
- 2 USB роз'єми
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Незнімна |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Потужність | 52 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, WAV, MP3, JPEG, AVI, FLAC |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід, Вихід на сабвуфер |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Висота | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Підсилення басів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 64Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | Unisoc UIS8581a |
| Підсилювач | Підсилювач TDA 7851l |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Довжина | Зверху 227 мм, по низу 220 |
| Версія Android | 13 |
| Частота процесора, Мгц | 1600 |
| Частота процесора, ГГц | 2002 |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8322 |
| Екран | IPS |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Слот для Sim карти | так, знімний |
| Частота оновлення екрану, Гц | 62 |
| Архітектура ядра | 8x ARM Cortex- A55@1,60 GHz |
| активне охолодження | Да |
| мова інтерфейсу типово | українська |
| API Level | 29 |
| вбудований звуковий DSP-процесор | Да |
| вихід на камеру | Да |
| Роздільна здатність екрана, dpi | 268 |
| Можливість вибору мови інтерфейсу | так, всі мови |
| Car Play | Да |
| Android авто | Да |
| Посилення басів | Так |


