Штатна магнітола Lesko для Mazda 6 III (GJ) Рестайлінг 2 2018-н.в. IPS 9" 2/32 Gb CarPlay 4G Wi-Fi GPS Pri 5 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10682-58555
10 999 ₴
Показати оптові ціни- 8800 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 8663 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 8525 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Безмежні можливості в декількох дотиках

Музика, Навігація, інтернет, зв'язок, відео, Програми, Зручний інтерфейс, Голосове керування, Робота в парі з іншими пристроями, та так, щоб усе на потужному залозі, з додатковими можливостями та щоб користуватися було легко та приємно? Звичайно, можливо!
Екран із роздільною здатністю 1280х720 рх

Для техніки із сенсорним керуванням, чинників першочергової важливості можна виділити два — це тип і якість дисплея. У нашому разі магнітола має 9-дюймовий IPS-екран з HD і роздільна здатність 1280х720. Така комбінація дає змогу домагатися вищої деталізації картинки, що виводиться на одиницю вимірювання, завдяки збільшенню щільності пікселів до 268 на одиницю виміру (дюйм), більш правиличному кольоропередаванню та глибини зображення. Дисплей має великий діапазон запасу яскравості, який можна регулювати прямо з інтерфейсу магнітоли звичним повзунком, а також частоту оновлення матриці 62 Гц , що вже стало мінімальною базовою потребою до екранів електронних пристроїв. Що ж стосується робочої поверхні, то тут матрицю захищає загартоване скло з дещошаровим напиленням, антивідблисковим и олеофобним покриттям.
Інтерфейс під керуванням Андроїд 11

Android 11 на цей момент є однією з найбільш свіжих і оптимізованих операційних систем для пристроїв на базі мобільних ARM процесорів. Керування відбувається за аналогією зі смартфоном або планшетом, істотних відмінностей, дійсно практично немає, за винятком хіба що пакета встановлених спеціалізованих автозастосунків, як-от Кнопки керма, CarLink, Налаштування Авто та інше.
Серед особливостей інтерфейсу, можна зазначити можливість встановлення віджетів — це може бути навігація, вікно відео програвача, практично все, де є нативна їх підтримка, передбачена розробником програмного забезпечення, що використовується вами, а також CarPlay (AndroidAuto для користувачів Android), який фактично клонує середовище вашого смартфона під час під'єднання та переносить її на дисплей магнітоли.
Після цього, ви буквально можете продовжувати роботу з програмами вашого смартфона на дисплеї головного пристрою, зі збереженням прогресу, всіх даних та історії. Отримуйте повідомлення від месенджерів, відповідайте або робіть дзвінки, відтворюйте текстові повідомлення голосом асистента, користуйтеся музичними бібліотеками Spotify (і ін.) виконуйте голосове керування, надівайте текст або прокладайте маршрути, не відриваючись від шляху.
Звук із DSP процесором

Окремо варто зазначити й наявність звукового DSP процесора, який слугує для перетворення та оброблення сигналу від системи та виведення його на акустику, вже в фільтрованому вигляді. Чому його наявність важлива? Розташування слухача на рівній дистанції (по центру) від лівого та правого джерела звуку — вважається правильним із погляду організації акустики та розподілу частотних хвиль у стерео діапазоні, що випромінюються акустичною системою. На жаль, в салоні автомобіля таке розташування неможливе, через що водій або пасажир найчастіше чує звукову доріжку, що звучить, з перевісом на одну з боків, ближче до якої він перебуває. DSP чип вирішує цю проблему. Фактично, він розбиває сигнал на частоти та за допомогою алгоритмів пропускає його через власний фільтр у реальному часі, вибудовуючи АЧХ з урахуванням розташування слухачів щодо акустичної системи в салоні авто.
Магнітола підтримує роботу з випромінювачами АС потужністю до 52 Ватів і додатково має оптичний цифровий інтерфейс
Потужний 8-ядерний процесор

Роботу пристрою, забезпечує 8-ядерний процесор от Unisoc - UIS8581a з тактовою частотою 1600Mhz, оптимальною архітектурою ядра Cortex-A55 и 2 гігабайти оперативної пам'яті. Це досить свіже рішення 2020 року, що дало змогу застосувати кілька важливих технологій:
- Графічний прискорювач PowerVR Rogue GE8322 High-End Gaming середнього рівня.
- Bluetooth 5.0 — швидкість роботи до 2.4835 Ггц + Low Energy.
- Wifi і можливість роботи Sim-карток в діапазонах широкосмугових 4G мереж.
Для наочності подивіться на ці синтетичні тестові процесори Unisoc UIS8581a:
- AnTuTu - 87,765
- PassMark CPU Mark - 2,074 (Android 64-bit)
- Geekbench 4 одноядерні — 1,726 (Android 64-bit)
- Багатоядерний режим Geekbench — 45,053 (Android)
- Geekbench 5 одноядерний - 349 (Android)
- Багатоядерний режим Geekbench — 51,218 (SGEMM)
Процесор досить добре справляється з навантаженнями, на що також істотний вплив має система активного охолодження, тут це кулер з окремим виведенням роз'єму під живлення 12 вольтів.

Комплетація:
- Роз'єми для під'єднання до органів авто, камери та акустики.
- GPS Антена
- 4G Антена
- Петличний розмовний мікрофон
- 2 USB роз'єму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Незнімна |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Потужність | 52 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, WAV, MP3, JPEG, AVI, FLAC |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід, Вихід на сабвуфер |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Висота | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Підсилення басів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | Unisoc UIS8581a |
| Аудіо | Dsp toshiba tcb001hq |
| Підсилювач | AK7604VQ |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Довжина | Зверху 227 мм, по низу 220 |
| Версія Android | 14 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 |
| Щільність пікселів екрана, дюйм | 269 |
| Графічний прискорювач | PowerVR Rogue GE8322 |
| Екран | IPS |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Слот для Sim карти | так, знімний |
| Частота оновлення екрану, Гц | 59 |
| Архітектура ядра | ARM Cortex-A55 |
| Версія ядра | 4.14.133 |
| Розмір екрана, мм | 196*116 |
| активне охолодження | Да |
| мова інтерфейсу типово | українська |
| API Level | 29 |
| вбудований звуковий DSP-процесор | Да |
| вихід на камеру | Да |
| Роздільна здатність екрана, dpi | 268 |
| Можливість вибору мови інтерфейсу | так, всі мови |
| Car Play | Да |
| Android авто | Да |
| Посилення басів | Так |



