Штатна магнітола Lesko для Mazda 6 III (GJ) Рестайлінг 2 2018-н.в. екран 9" 2/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top 5 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10682-57926
9 099 ₴
Показати оптові ціни- 7280 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 7157 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 7034 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Зверніть увагу! Виробник може змінювати комплектацію та характеристики виробу без попереднього повідомлення. Якщо у вас виникають питання або ви потребуєте допомоги з підбиранням автомагнітоли, будь ласка, Зв'яжіть з нашим менеджером перед замовленням.
Багатофункціональна автомагнітола від Lesko — максимум функцій для вашої зручності


Керуйте
можливостями, комфортно!
Магнітола з великим сенсорним дисплеєм 9 дюймів, зробить процес керування функціями програвача та інших застосунків ще простішим і органічнішим. Створюйте плейлисти, виводьте, закріплюйте та відтворюйте необхідну Вам інформацію на дисплеї головного пристрою.
-
Якісне передавання кольору
-
Великий запас яскравості
-
Загартоване скло для захисту поверхні від подряпин
-
Антивідблискове й олеофобне покриття
ЯКІСНИЙ ЗВУЧАННЯ
МУЗИКИ
Завдяки вбудованому мікропроцесору магнітола відтворює живий і об'ємніший звук і має гнучкіші інструменти його налаштувань. Готові ефекти моделювальні простір, персональні параметри еквалайзера. Деякі моделі автомагнітол Lesko мають вбудований DSP процесор, що робить можливим тонке настроювання акустики салону Вашого авто.

Carplay
и
Android Auto
Відтворення робочого стола вашого смартфона на екрані магнітоли. Підтримка технології CarPlay і Android Auto дають змогу використовувати деякі встановлені на вашому смартфоні програми, керуючи ними через дисплей магнітоли, залишаючи їхні дані в телефоні. Отже, з'єднавши пристрої через USB або Bluetooth (залежно від версії програмного забезпечення) Ви зможете:
- Здійснювати та здійснювати дзвінки, згідно з технології HandsFree.
- Працювати з повідомленнями. Підтримується в застосунках iMessage, Hangouts, WhatsApp, Facebook Менеджер, Skype, Telegram та деякими іншими.
- Слухайте музику, подкасти, аудіокниги в підтримуваних службах, як-от iTunes Radio, Play Music, Spotify, TuneIn та інших.
- взаємодіяти з програмами навігації Apple Maps и Google Maps.
- Використовувати голосові команди або голосового асистента.

Крім того, магнітола має окрему GPS антенну, для кращого позиціювання транспортного засобу та підтримки стабільної роботи зі супутниками. Навігація доступна і в режимі безпосереднього використання головного Андроїд пристрою, через програми на кшталт Navitel або Google Maps, незалежно від активності Carplay або Android Auto!
БЕЗОПАСНАЯ
ПАРКОВКА
Магнітола з підтримкою камер заднього огляду робить процес паркування більш безпечним. Виведення зображення відбувається зі штатної камери на дисплей ГК. Паркувальні лінії на екрані, у режимі реального часу, допоможуть точніше маневрувати й уникнути зіткнення з іншими авто. Таке рішення усуває сліпу зону позаду автомобіля, що часто призводить до небажаних наслідків під час паркування.
(камери заднього огляду представлені окремо та не є елементом комплектації магнітоли.)

ПОТУЖНА СИСТЕМА
Запорукою високої продуктивності є багатоядерний процесор із потужним графічним прискорювачем для відтворення візуальних завдань.
Магнітола має 2 ГБ оперативної та 32 ГБ вбудованої пам'яті як накопичувач для зберігання даних. Робота пристрою забезпечується стабільною версією операційної системи ANDROID.
Чому Android магнітолу?
1. Звук високої якості та можливості його настроювання. Вбудований мікропроцесор.
2. Бездротові мережі:
- WIFI для доступу в інтернет;
- Bluetooth для бездротового з'єднання з пристроями та обміну даними;
- Підтримка роботи в широкосмугових діапазонах зв'язку 4G LTE.
3. Встановлюйте програми з Play Market, як на смартфоні.
4. Налаштуйте зовнішній вигляд системи, на ваш смак.
5. Точна навігація на великому дисплеї.
6. Здійснюйте або відповідайте на дзвінки, не відвертаючи уваги від дороги з технологією Hands Free.
7. Паркуйтеся безпечно, завдяки сумісності пристрою з камерами заднього огляду.
8. Під'єднуйте зовнішні пристрої через USB для обміну даними та розширення спектра можливостей головного пристрою Вашого авто.
9. Відтворення відео з високою роздільною здатністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Незнімна |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Потужність | 50 Вт |
| Підтримувані формати | OGG, WMA, MPEG4, WAV, MP3, JPEG, AVI, MPEG1, APE, FLAC, MPEG2 |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 3 пари |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід, Вихід на сабвуфер |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Підсилення басів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Процесор | UIS7862 |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Кількість ядер | 8 |
| Розміри, см | 22.5 (зверху), 21.7 (знизу), 13 (висота), 4 (глибина) |
| Версія Android | 10 |
| Архітектура ядра | 8x ARMv7, 2200 MHz |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
| Підтримка 4G | Так |
| Виносних USB, шт | 2 |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Виносний Sim-слот | Так |
| Покриття дисплея | 2.5 D Multi-touch screen |
| Звуковий чіп | ST7850 |
| Радіо чіп | TDA7708 |
| Розміри без штатної рамки, мм | Ширина: 225 (по верху), 217 (по низу); Глибина: 40; Висота: 130 |
| Довжина GPS кабелів | 160 см |
| Графічний процесор | PowerVR Rogue GE8300 |
| Посилення басів | Так |


