






Автомобільна магнітола Lesko 9601A 1 din 2+32 GB з висувним екраном шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10718-55149
3 237 ₴
Показати оптові ціни- 3111 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 3075 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 3038 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Роз'єм AUX у цьому пристрої — муляж!
Магнітола для авто з висувним сенсорним дисплеєм на Андроїд з GPS і підтримкою камер заднього огляду
Автомагнітола в салоні автомобіля давно вже стала не дивовижною річчю, а пристроєм неминучої потреби. Її можна побачити майже в кожного автовласника. Але навряд чи вона виявиться такою прогресивною й багатоцільовою, як пропонована 9601А з висувним екраном і типорозміром 1DIN.
Родзинка пристрою — висувний сенсорний TFT екран із 7-дюймовою діагоналлю.
Висувний екран — що робить магнітолу форм-фактором 1DIN здатною демонструвати відео, доповнення дуже помітне та чимале, з огляду на вартість такого механізму окремо та його встановлення. Адже треба враховувати умови його експлуатації, які не виключають перегрівання в сонячні дні та переохолодження в морози. Так, що краще відразу придбати за розумною ціною таку магнітолу, маючи у своєму автомобілі роз'єм відповідного розміру. У ній всі ризики враховані конструкторами та технологами заводів-виробників. А наша продукція тільки заводська.
Навігація прямо на екрані
Ще один чималий плюс — наявність функцій GPS навігатора. З його допомогою просто визначиться на місцевості, особливо незнайомій; розрахувати попередньо маршрут руху, найвигідніше та осмислено дістатися до місця призначення, позбавивши неприємностей. Орієнтація відбувається за супутниками GPS, а якщо під'єднаний мобільник, то й за мобільними вишками. Паралельно та підстрахуючи один одного.
Функціонал і можливості автомагнітоли
Як керувати медіацентром і де брати для нього музичну та відеокарту.
- Апаратура підтримує бездротовий зв'язок Bluetooth4.0. Він дає змогу під'єднувати сумісні ґаджети з пам'яттю.
- Поряд із цим канал блютус використовується для забезпечення безпечного зв'язку hand free. Є мікрофон у корпусі, через який можна спілкуватися зі співрозмовником, а відповіді слухати через акустику;
- Порт USB2.0 — для під'єднання флешкарт, інших ґаджетів, для передавання даних. Цей порт також використовується для заряджання мобільних пристроїв від автомобільної мережі.
- Є вбудоване радіо FM з автоматичним пошуком станцій. Нововості та свіжа музика можуть бути до ваших послуг таким способом;
- Працює автомагнітола за допомогою ОС Android 11. В основу роботи введений процесор 4x ARM Cortex A7 і графічний прискорювач Mali-450 MP.
- Обсяг пам'яті оперативної — 2 ГБ;
- Обсяг пам'яті вбудованої — 32 ГБ;
- Є сенсорний екран для керування, роздільна здатність 1024х600;
- Оживляє роботу підсвічування екрана, що охоплює майже весь спектр;
- Вихідна потужність звуку: 52W х 4 динаміки;
- Є функція перезаписування з одного носія на інший;
- Є на пристрої функція Wi-Fi дає змогу забезпечити під'єднання до мережі Інтернет у місцях його покриття. Це дає додаткові можливості в пошуку інформації, розваги, спілкуванні та інших сферах.
Автомагнітола з великими можливостями
Наявність екрана на автомагнітолі дає можливість використовувати його як підмогу для безпечного паркування — для цього необхідно придбати камеру заднього огляду. Зображення ситуації позаду машини виникає під час увімкнення задньої швидкості та дає змогу впевнено контролювати водієві процес пересування заднім ходом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Висувна |
| Підтримувані формати | MP3, WAV, JPEG, AVI, MPEG4 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | AM, FM |
| Стан | Новий |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 158 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7.4 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Архітектура ядра | ARM |
| Версія Андроїд | 11 |
| Вбудована пам'ять, ГБ | 32 (доступно 26) |
| Графічний прискорювач | Mali 450MP |
| Оперативної пам'яті, Гб | 2 |
| Щільність пікселів екрана, dpi | 159 |
| Процесор | 4хARM Cortex-A7 |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Частота процесора, ГГц | 1.12 |

