







Магнітола 1 din 10.1" Lesko 10216A великий екран 1/16 GB GPS Wi-Fi Андроїд підтримка камери заднього огляду шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10197-44345
2 781 ₴
Показати оптові ціни- 2780 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 2715 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 2649 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр


Головний чинник і ключовою умовою продуктивних можливостей будь-якого головного пристрою, є його компоненти й операційна система, завдання якої надати максимальний набір користувацьких інструментів. Добре оптимізована система, у нашому разі Андроїд, дає змогу «залізу» легко справлятися з запуском необхідних програм, як на цей момент, це одна з найпоширеніших і найбільш розвинених операційних систем.
Lesko 10216A — це базовий головний пристрій, що працює під керуванням свіжою Андроїд 11 і має, мабуть, весь необхідний потенціал для роботи не тільки зі звуком і доступними застосунками, але й із зовнішніми пристроями, як-от камери заднього огляду, Bluetooth гарнітури, USB карти пам'яті та багато іншого.
Як центральний процесор тут використовується чотириядерний ARM Cortex A7 з тактовою частотою ядра 1.1 GHz, 1 гігабайтом оперативної та 16 гігабайтами вбудованої пам'яті. Для розширення графічних можливостей пристрою використовується окреме ядро Mali-450 MP. Цей графічний інтерфейс працює на частотах 700 МГц , що має у своєму розпорядженні API OpenGL ES 2.0 і оптимізоване енергоспоживання.
Щодо екрана, то тут це 10 дюймовий дисплейта зі щільністю пікселів 160 dpi і співвідношенням сторін 1024х600. Помітити також варто частоту оновлення матриці 60Гц, що вже давно стало умовним мінімумом для такого та не тільки типу пристроїв. Все це дає змогу переглядати відео з високою роздільною здатністю, здійснювати навігацію за інтерфейсом, користуватися програмами та іншим, комфортно для очей. З плюсів також варто зазначити наявність WiFi для доступу до інтернету, GPS, USB роз'ємів для під'єднання пристроїв.
Потужність магнітоли становить 45 ватів, це гарантує її роботу з більшістю акустичних систем, а технологія посилення низьких частот, якість і глибину звучання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| RCA-виходи | 2 пари |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 45 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | DivX, WAV, OGG, JPEG, MPEG2, MP3, MPEG4, FLAC, WMA, MPEG1, AVI |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Відеовихід, Аудіовихід |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Android | 12 |
| USB- інтерфейс | Да |
| Архітектура ядра | ARM Cortex A7 |
| Внутрішня пам'ять | 16 |
| Графічний процесор | Mali-450 MP |
| Доступна пам' ять, ГБ | 12.8 |
| Кількість пікселів | 160 dpi |
| Оперативної пам'яті, Гб | 1 |
| Частота оновлення екрану, Гц | 60 |
| Ядро | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота процесора, ГГц | 1.12 |

