




Кобура тактична AOKALI Outdoor B38 Black на стегнах універсальна 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6801-42559
450 ₴
Показати оптові ціни- 360 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 340 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 326 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості моделі | Кишеня на застібці, кобура, липучки та ремінці додаткові |
| Виробник | AOKALI |
| ремінь | на ногу, що регулюється |

