



Тактична настегенна кобура на ногу AOKALI Outdoor B18 Black чоловіча на ремінцях 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9891-42966
472 ₴
Показати оптові ціни- 315 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 290 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 273 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна та надійна тактична кобура на ногу AOKALI
Головні вимоги до тактичного спорядження — це його надійність, зносостійкість і зручність. Настегенна тактична кобура AOKALI відповідає всім основним критеріям.
Особливості та переваги:
- Виріб виготовлений зі щільної та зносостійкої тканини Oxford 600D. Вона має спеціальне плетіння, виготовлена зі штучних волокон поліестеру та нейлону. Завдяки цим двом чинникам стегнова кобура дуже міцна та не підведе у найвідповідальніший момент.
- Модель призначена для правобічного носіння. Завдяки продуманому крою вона дає змогу за мінімальний час підготуватися до стрільби в якому б положенні ви не знаходилися.
- Виріб підходить для носіння більшості варіацій короткодульної зброї.
- У спорядженні використана міцна фурнітура, яка витримує активну щоденну експлуатацію.
- Для кріплення в кобурі на ногу продумані — ручка-лямка у верхній частині та два ремені для фіксації на нозі.
- Усі фіксувальні лямки регулюються під індивідуальні параметри.
- Виріб має мінімальні габарити, тому не заважатиме під час ходьби та виконання завдань.
- Завдяки липучці та продуманій формі зброя буде надійно зафіксована.
Настегенна тактична кобура AOKALI — це універсальний варіант, який підійде для всіх основних типів пістолетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Oxford 600D |
| Особливості | Внутрішня фіксація, Ручка-лямка у верхній частині |
| Стан | Новий |
| Тип | Кобура |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | AOKALI |
| ремінь | на ногу, що регулюється |

