



Зарядний пристрій Grand-X White (1xUSB 1A) (CH-765UMW) microUSB для портативної техніки шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9092-33353
128 ₴
Показати оптові ціни- 96 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 93 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 92 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій Grand-X
Grand-X White CH-765UMW — потужний та надійний зарядний пристрій, який забезпечить ефективне заряджання вашої портативної техніки в будь-який час і в будь-який час. Пристрій забезпечує швидке заряджання завдяки номінальній силі струму та високій якості матеріалів.
З Grand-X CH-765UMW ваша портативна техніка завжди буде заряджена та готова до використання, незалежно від того, де ви перебуваєте.
Особливості:
- Універсальне використання: Цей зарядний пристрій підходить для будь-якої портативної техніки з microUSB-портом, як-от смартфони, планшети, мобільні батареї та інші пристрої.
- Швидке заряджання: Завдяки номінальній силі струму 1A, пристрій забезпечує ефективне та швидке заряджання техніки, щоб ви могли швидко повернутися до роботи або розваг.
- Надійність і безпека: Зарядний пристрій Grand-X White CH-765UMW має вбудований захист від короткого замикання, перегрівання, перевтоми та перевантаження струму, що гарантує безпеку використання вашої техніки.
- Зручність і мобільність: З компактними розмірами зарядний пристрій легко переносити із собою куди завгодно, забезпечуючи мобільність і доступ до зарядки в будь-який момент.
У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати зарядні пристрої для ваших ґаджетів під свій смак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 70 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Призначення | Універсальне |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна потужність | АС100-240В 50-60 Гц |
| Довжина шнура | 95 см |
| Захист | від короткого замикання, від перегріва, від перевтоми, від перевантаження струму |
| Роз'єми | 1 USB A порти |

