








Дитяча парасолька RST RST067 White Зірки напівпрозора 2 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9120-41234
254 ₴
Показати оптові ціни- 216 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 212 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 198 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RST |
| Країна виробник | Китай |
| Вага парасольки | 252 г |
| Діаметр купола парасольки | 70 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Довжина спиці | 50 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Пластик |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 1 |
| Матеріал купола | волокно |
| Стать | Жіночий |
| Система "антивітер" | Немає |
| Візерунки і принти | Інше |

