




Іграшка для собак Hoopet 17T0125GR0011 Starfish Red пискавка 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8927-36008
232 ₴
Показати оптові ціни- 155 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 154 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 153 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка для собак Hoopet 17T0125GR0011
Іграшка для собак Hoopet Starfish Red — це ідеальне поєднання розваги та корисності для вашого улюбленця. Вона не тільки допоможе йому провести час із користю, але й зробить кожну гру ще цікавішою та цікавішою завдяки смачному бонусу всередині. Виготовлений із м'якого й еластичного латексу, він безпечний для жування й не травмує яслі та зуби вашого улюбленця.
Іграшка стане не тільки джерелом розваги для вашого пухнастого друга, але й приємним сюрпризом завдяки особливій функції — наявності їжі всередині.
Особливості:
- Розваги: Starfish Red забезпечить вашу собаку не тільки цікавою грою, а й смачним сюрпризом. Його улюблені ласощі вкладені всередину іграшки, що стимулює їх до активної гри та вивчення.
- Розвиток: Гра з іграшкою сприяє фізичному розвитку вашого собачки, змушуючи її більше рухатися й активно брати участь у розважальних процесах.
- Підтримка здоров'я: Розваги з іграшкою допомагають зменшити стрес і тривогу у вашого собаки, підвищуючи її настрій і загальний рівень щастя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упаковки | 0.078 кг |
| Вид тварин | Собаки |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр | 14 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Розмір породи тварин | Гігантські, Великі, Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 1 |
| Додаткові характеристики | Іграшка має їжу всередині |

