



Штатна магнітола Lesko для Mitsubishi Outlander II 2005-2009 екран 9" 2/32Gb/4G/ Wi-Fi Premium GPS Андр 10 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7406-32993
11 699 ₴
8 999 ₴
Показати оптові ціни- 7650 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 7468 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 7285 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Штатна магнітола Lesko для Mitsubishi Outlander II 2005-2009 екран 9" 2/32Gb/4G/ Wi-Fi Premium GPS Андр 10 шт.»
Lesko — мультимедійний універсал для Mitsubishi Outlander (2006-2015)
Штатна автомобільна магнітола Lesko створена для задоволення будь-яких мультимедійних потреб водія та пасажирів у дорозі. Відео на яскравому якісному моніторі, аудіо, радіо — все на місці. Ґаджет чудово підходить для власників Mitsubishi Outlander будь-якого віку: інтуїтивно простий інтерфейс і широкий функціонал цьому сприяють.
Від абстрактного перейдемо до конкретики.
Підтримувані формати
Хоч який аудіофайл у популярному форматі ви б не скакали, будьте впевнені: магнітола його відтворює.
Серед підтримуваних форматів є:
- WMA;
- MP3;
- WAV;
- І багато інших.
Підтримується навіть такий «ексотичний» формат, як FLAC. Це аудіодоріжки, стиснуті без втрати якості. Щодо відеофайлів, знову ж таки підтримуються практично все, від AVI і MP4 до MKV.
Радіо
Якщо ви не любите слухати одні й ті ж пісні зі своєї аудіотеки, до ваших послуг — радіостанція.
Радіо працює в діапазоні частот FM, AM. За бажання ви можете записати програвачну аудіодоріжку на зовнішній носій. До речі, за допомогою цієї ж опції ви можете записати аудіо на флешку.
У пам'ять пристрою можна внести до 30 радіостанцій. Згодом між ними можна буде перемикатися натисканням однієї клавіші. Для шанувальників радіо та поціновувачів різноманітності!
Пам'ять і процесор
Внутрішня пам'ять автомагнітоли — 32 гігабайти. Це понад 6000 середньостатистичних треків або понад 20 якісних кінофільмів. Те, що потрібно для тривалих поїздок!
Оперативна пам'ять — 2 гігабайти. Більш ніж досить для ґаджета такого типу. У разі коректного використання все «літає».
«Серцем» мультимедійного ґаджета є 4-ядерний процесор MTK 8227 з архітектурою ядра 4хARM Cortex A7. Це найбільш енергоефективний процесор із лінійки Cortex, тобто він мінімально впливає на акумулятор. Водночас процесор демонструє чудову продуктивність, якої з лишком вистачає для аудіомагнітоли. Для довідки: подібний процесор встановлюють у мобільні телефони, де він легко справляється із сучасними іграми.
Дисплей
Ґаджет обладнаний 9-дюймовим сенсорним екраном із роздільною здатністю 1024х600. Його розмір ви можете побачити на фото. Такий дисплей зручний під час перегляду кінофільмів і читання тексту. Він яскравий, а завдяки гарній роздільній здатності гарантує чіткість. Кут огляду гарний: навіть, дивлячись на екран із боку, ви все зможете на ньому розглянути.
Операційна система
Штатна автомобільна магнітола працює на базі Android 7.1 Go. Особливість цієї ОС полягає в тому, що вона дуже «легка». Система займає невелику кількість вбудованої пам'яті, лише трохи навантажує оперативну пам'ять і процесор під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| RCA-виходи | 3 пари |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | FLAC, APE, JPEG, MPEG2, MPEG1, AVI, MP3, WMA, OGG, WAV, MPEG4 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Вихід на сабвуфер, Аудіовихід |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Архітектура ядра | 8x ARMv7, 2200 MHz |
| Версія Android | 15 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
| Виносний Sim-слот | Так |
| Виносних USB, шт | 2 |
| Графічний процесор | PowerVR Rogue GE8300 |
| Довжина GPS кабелів | 160 см |
| Звуковий чіп | ST7850 |
| Кількість ядер | 8 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Підтримка 4G | Так |
| Покриття дисплея | 2.5 D Multi-touch screen |
| Процесор | AC8259V |
| Радіо чіп | TDA7708 |
| Розміри без штатної рамки, мм | Ширина: 225 (по верху), 217 (по низу); Глибина: 40; Висота: 130 |
| Розміри, см | 22.5 (зверху), 21.7 (знизу), 13 (висота), 4 (глибина) |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |


