




Миска для собак і котів Taotaopets 139903 Pink для повільної їжі шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6279-21315
219 ₴
Показати оптові ціни- 165 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 156 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 152 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Миска для котів і собак Taotaopets — запорука здоров'я вашого чотириногого улюбленця
Часто за хатніми тваринами спостерігається звичка їсти швидко, напившись рот якомога більшою кількістю корму. Змінити ситуацію допоможе миска для собак та котів Taotaopets 139903 для повільної їжі.
Пристосування виготовлене з якісного пластику. Тому вихованець не пораниться про виступи та не відчує дискомфорту. Особливістю цієї моделі тарілки є її форма. Вона виготовлена як звичайна миска, але з формованими опуклостями в частині, де розміщують корм. Це сприяє тому, що кішці або собаці доведеться поратися перед тим, як дістати свої ласощі. Тварина не зможе заковтнути відразу велику порцію. Виступи зроблені у формі своєрідного лабіринту, які сподобаються домашньому улюбленцю та зроблять приймання їжі схожим на гру.
Така належність для годування виготовлена спеціально у формі та з параметрами, які підходять для дрібних і середніх порід. Саме для невеликих тварин особливо важливо вживати їжу маленькими порціями, щоб їхні органи травлення не працювали з великою кількістю непроханої їжі.
Головними функціями та перевагами придбання цього аксесуара є:
- уповільнює процес приймання їжі вдесятеро;
- запобігає здуттю живота, ожиріння та іншим впливам неправильного харчування;
- викликає своєчасну ситість і зупиняє надмірне вживання корму, що економить його.
Такий посуд для повільної їжі, як Taotaopets 139903 — це ідеальне рішення для господарів, які стежать за здоров'ям своїх улюбленців. Ветеринари з усього світу підтверджують, що приймання їжі має бути не швидким і порції не можуть перевищувати встановлених для кожної породи. Це збереже їхню різкість і продовжить життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taotaopets |
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр | 185 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |

