





Кігтеточка для котів Hoopet 20T0229ML0040 з іграшками дряпка дряпка 40,5*40,5*69 см шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7887-29680
1 099 ₴
Показати оптові ціни- 880 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 879 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 878 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Підлогова кігтеточка Hoopet — багатофункціональна дряпка для дозвілля, ігор і відпочинку хатніх тварин
Кожен одомашневий представник котячих потребує особистого простору. Для котів важлива наявність власного спального місця, де можна усамітнитися, а також ігрової зони. Купувати відразу кілька пристосувань для задоволення всіх потреб мохнатого члена сім'ї не завжди доцільно та зручно. Окремо розташовані лежанки та в'язки займають велику площу. заощадити простір і грамотно організувати дозвілля кішки допоможе підлогова кігтеточка Hoopet. Це функціональна дряпка з продуманою конструкцією в три яруси, де тварина може спати, розважатися, тренувати навички лазіння, точити кігтики.
Ця модель кігтеточки чудово підійде для активних котів. Свій дозвілля хатні улюбленці зможуть провести за грою з підвісними плюшевими іграшками. Розміри конструкції припускають використання в'язки кішками дрібних і середніх порід. Стійка підставка запобігає падінню. Виріб представлений у формі триярусного розважального центру.
До інших переваг дряпалки Hoopet варто віднести:
- екологічність використовуваних виробником матеріалів (поліестер, бавовна, поліпропілен);
- конструктивну продуманість — стійкі до механічного зносу та пошкоджень колонки, пеньки, підставки, лежаки;
- наявність барвистих іграшок на високоміцних підвісах у кількості чотирьох штук, які розрізняються формами, розмірами та кольорами;
- гнучкість прутів, завдяки яким кішка може дотягнутися до кожної іграшки, не сльозаючи з безпечних ярусів.
На третьому поверсі розташовується комфортна лежанка, звідки вихованець може спостерігати за тим, що відбувається з висоти, спати або просто відпочивати після веселого проведення часу в ігровій зоні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lidan |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 690 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Ширина | 405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Діаметр кола, мм | 300 |
| Матеріал | Поліестер + стовпець з бавовни + пеньки з поліпропілену |
| Розміри середньої платформи, мм | 390 х 300 |
| Стан | Нове |

