






Водонагрівач GZU D8 з душем для швидкого нагрівання води проточний потужність нагріву 3000 Вт IPX4
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2918-7749
1 498 ₴
Показати оптові ціни- 1199 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 1142 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 1085 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Гаряча вода з таким проточним нагрівачем
Зручний, простий і функціональний у використанні електричний проточний водонагрівач. Має маркування GZU D8. Якщо у вас в квартирі проблеми з гарячим водопостачанням, а спосіб життя змушує наявність підігрітої води, допомогти може саме це компактний пристрій.
Що для нагрівача дуже важливо:
Централізоване холодне постійна напруга з гарним напором (0.03 – 0.6 МПа).
Наявність електромережі 220.0 V напругою і частотою 50-60 Hz. Проточний нагрівач споживає потужність 3000 W. Виходячи з цього, проводка повинна бути новою і з сучасною площею перерізу проводу. Інакше, при включенні, доведеться відключати інші електроприлади, з споживанням з споживанням енергії рівнем вище середнього.
Встановлювати можна де завгодно – у ванній, на кухні, в гаражі і т. д. Там, де задовольняються запити по подачі води і електрики.
В даному комплекті водонагрівач йде разом з душем і гнучким шлангом для нього. В інших випадках пристрій придатне і для під'єднання мийок, раковин, ванн і т. д. Навішується на стіні, недалеко від місця споживання підігрітої води.
Варто звернути увагу, що при включенні, особливо першому після установки, необхідно спочатку пустити через нагрівач воду, а тільки потім підключити електрику. В даному випадку температура води регулюється силою напору.
Проблеми безпечного користування нагрівачем
Індикатори на корпусі нагрівача дублюють включення нагріву і подачу нагрітої води. На одній із стінок розташований клапан скидання надлишкового тиску. В електричному плані і в плані захисту від надлишкового тиску в мережі електронагрівач захищений.
Для установки одного або декількох (за потреби) водонагрівачів є сенс запросити спеціалістів-електриків і сантехніків. Але, керуючись інструкцією англійською, що йде в комплекті, нескладно такий прилад встановити і самим.
Такі прилади економлять ваш час, воду (тому, що працюють без накопичення), електрика (тому, що потрібен, коли його включать).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GZU |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 392 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Душова лійка | Так |
| Кран | Ні |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Прискорений нагрів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Тиск води на виході, Мпа | 0.3 - 0.6 |
| Діаметр на вході | 14 мм |
| Діаметр на виході | 14 мм |
| Довжина кабелю, м | 1.05 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4 |
| Максимальна температура, C | 38 |
| Напруга мережі | 220-250V |
| Підводка | Врізка в системі водопостачання |
| Продуктивність | 4 |
| Спосіб установки | В систему труб |

