







Штатна автомагнітола 10" Wangi Honda Accord 7th Gen (2002-2007 р. в.) 2/4G 32GB Premium GPS Android
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6101-19754
6 786 ₴
Показати оптові ціни- 6240 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 6133 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 6025 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Штатна магнітола для Honda Accord від Wangi - краще оновлення для вашого авто
Ви щасливий володар Honda Accord 7 покоління, але встановлена магнітола з заводу абсолютно не влаштовує? Це і не дивно, адже в заводській комплектації автомобіля на місце головного пристрою, як правило, встановлюється найдешевше обладнання, що дозволяє виконувати базові функції, але не більше. У такому випадку найкращим варіантом для розширення функціоналу вашого автомобіля стане штатна магнітола від Wangi. Wangi - азійська компанія, яка спеціалізується на випуску автомобільного мультимедійного обладнання. Продукція компанії відрізняється високою якістю, потужними комплектуючими і багатофункціональної програмної оболонкою, розробленою безпосередньо для використання в дорозі.
Дане штатний головний пристрій спочатку йде в зборі з рамкою, таким чином, при установці магнітоли вам не доведеться вирізати відповідну монтажний отвір, достатньо витягти модуль заводського пристрою і встановити на його посадочне місце штатну автомагнітолу. Завдяки вбудованій рамці монтаж здійснюється без зазорів і яких-небудь труднощів. Підключення до електромережі автомобіля також здійснюється максимально просто, вам не доведеться нічого паяти, достатньо підключити комплектні комутаційні елементи до відповідних роз'ємів автомобіля і головного пристрою.
Основою автомагнітоли для Honda Accord став 10-ти дюймовий сенсорний екран, матриця якого виконана на основі технології IPS, що володіє максимальними кутами огляду, кольору виведеного на екран зображення не спотворюються не залежно від того, з якої частини салону ви на нього дивитеся. Для забезпечення максимальної енергоефективності дисплей має дозвіл 1024х600, це золота середина, що поєднує високу чіткість і мінімальне споживання електроенергії. Виробник здебільшого відмовився від фізичних кнопок, на користь більш довговічною і функціональної сенсорної панелі.
Окремо варто виділити програмну оболонку. Вона побудована на основі операційної системи Android 10 версією Go, що передбачає модифікацію інтерфейсу та деяких функцій під використання в автомобілі. Фахівцями Wangi також були внесені корективи, які зробили досконаліше і без цього хорошу систему. Інтерфейс адаптований саме під використання в умовах дорожньої тряски, головний акцент зроблено на графічних, а не текстових елементах, щоб вам не довелося відволікатися під час водіння на прочитання написів. Додатково були збільшені всі значки користувацької оболонки, що забезпечує їх видимість з водійського сидіння і виключає можливість натискання на сусідні ярлики.
Чому саме Android 10? На даний момент це одна з найбільш стабільних та функціональних версій операційної системи, крім високої продуктивності, за рахунок оптимізації процесів, ОС володіє максимальною енергоефективністю. Крім цього, на відміну від морально застарілої Windows CE, Android є відкритою операційною системою, тобто надає можливість модифікації та розширення функціоналу системи за коштами установки сторонніх додатків і доповнень, всі необхідні вам доповнення ви можете завантажити за допомогою вбудованого сервісу PlayMarket.
Крім цього система практично не має обмежень щодо роботи з файлами різних форматів відео, аудіо, документів і тд. У разі якщо встановлені програми не здатні обробити специфічні формати, начебто AVI або FLV, ви можете вирішити цю проблему в два кліка, завантаживши плеєр стороннього розробника за допомогою Плей Маркет.
Автомагнітола має значні обчислювальні здібності, це забезпечується завдяки 8-ми ядерному процесору Spreadtrum SC-9853 Intel Airmont, який виконаний у відповідності з технічним процесом 14 нанометрів, що дозволило встановити ще більше транзисторів, тим самим збільшивши загальну продуктивність. Процесор з легкістю справляється з більшістю повсякденних завдань, на зразок роботи з мультимедійними файлами, використання інтернету і тд. У свою чергу, за обробку візуальної складової відповідає графічний прискорювач Mali T-820, який має підтримку сучасних стандартів OpenGL ES 3.1, OpenCL 1.2, DirectX 11 і Google RenderScript Compute. Можливості даного GPU не обмежується підтримкою графічної оболонки системи, при необхідності він може справлятися навіть з деякими мобільними іграми, які зможуть розважити вас, наприклад, якщо ви потрапили в пробку.
Важливим елементом пристрою є його пам'ять, в даній моделі встановлено:
- 2 GB оперативної пам'яті, де зберігаються тимчасові дані роботи додатків, разом з цим, такого об'єму цілком достатньо для підтримки роботи декількох додатків в режимі багатозадачності.
- 32 ГБ постійної пам'яті, де розташована, власне, сама система і всі встановлені додатки. Доступний обсяг ви можете використовувати для зберігання мультимедійних файлів, документів і тд.
Хоч пристрій оснащено порівняно "холодними" комплектуючими, тим не менш виробник вирішив додатково подбає про систему охолодження. В якості пасивного елемента відведення тепла використовується металева задня кришка-радіатор, яка максимально ефективно розсіює виробляється комплектуючими тепло. В якості активного елемента системи охолодження використовується невеликий вентилятор, що повністю виключає ризик перегріву системи навіть при використанні влітку.
До однієї з головних особливостей автомагнітоли можна віднести можливість роботи з мобільними мережами 4-го покоління (4G LTE). GSM модуль забезпечує вам високошвидкісний доступ в інтернет з будь-якої точки країни, де пресутсвует покриття 4G, дозволяючи переглядати web-сторінки, використовувати онлайн-додатки, переглядати фільми і слухати музику в режимі online. Окремо варто відзначити якість мобільного зв'язку на магнітолі Wangi, яке знаходиться на більш високому рівні, ніж у звичного смартфона, що забезпечується за допомогою двох комплектних виносних антен.
Що стосується інтерфейсів передачі даних, головний пристрій оснащений відразу декількома варіантами як проводового, так і бездротового підключення, серед них:
- Wi-Fi - бездротовий модуль, здатний забезпечити максимальну якість і швидкість підключення до інтернет-мережі, також може використовуватися для роботи зі специфічним обладнанням, начебто Вай-Фай камер.
- Bluetooth - популярний бездротовий стандарт з'єднання і передачі даних на відстані до 15 метрів. Саме за допомогою Блютуз забезпечується функціонал сполучення автомагнітоли зі смартфоном і іншими пристроями, зразок зовнішньої гучного зв'язку.
- USB - один з найпоширеніших дротяних інтерфейсів передачі даних, що дозволяє магнітолі взаємодіяти із зовнішніми накопичувачами зразок USB флешок. У комплектацію головного пристрою Wangi включено одразу два модульних USB кабелю, які повністю незалежні один від одного і можуть бути встановлені на різних ділянках торпедо, або розташовані в будь-якому зручному для водія місці.
Однозначно головний пристрій володіє величезним функціоналом, але при цьому, не варто забувати і про першу степеневої завдання будь-автомагнітоли - виступати в якості основної складової акустичної системи автомобіля. Підключивши пристрій до сабвуфера або безпосередньо до вашої акустики, ви отримаєте максимальну якість, на яку здатне ваше обладнання, це можливо завдяки підсилювача звуку TDA7851, що дозволяє виводити будь-які аудіофайли в оригінальній якості прямо на акустичну систему. Потужності в 45 Вт на канал достатньо для повноцінного розкриття всіх елементів автоакустики. Якщо ж ви віддаєте перевагу прослуховуванню заздалегідь заготовлених файлів звичний радіо ефір, пристрою також є, що вам запропонувати, адже система підтримує роботу як з FM, так і з РАНКУ мовленням, дозволяючи прослуховувати будь-які доступні на території країни станції.
Штатна автомагнітола може використовуватися в якості повноцінного GPS навігатора, який значно перевершує по функціональності і якості зв'язку з супутниками аналоги виконані у форм-факторі окремих пристроїв. Стабільність з'єднання з супутниковими системами навігації здійснюється за допомогою виносної антени, яку ви можете закріпити в найбільш підходящому ділянці салону за допомогою клейкої основи. При цьому ви ніяк не обмежені у використанні сторонніх навігаційних додатків, начебто IGO або Navitel, які ви можете завантажити з PlayMarket.
Пристрій підтримує одну з найбільш затребуваних функцій останнім часом - роботу з камерою заднього виду. Така невелика деталь, як камера, допоможе вам вберегти ваш автомобіль від можливих ушкоджень під час паркування, коли ви здаєте назад. Подібне рішення повністю усуває сліпу зону позаду автомобіля, де можуть знаходиться як перешкоди, на зразок бордюру, так і пішоходи.
Для максимальної зручності, виробник вирішив не відмовлятися від звичної панелі керування клімат-контролю в даній моделі, замість цього вона зазнала незначної переробки з метою поліпшення загальної ергономічності.
Штатна автомагнітола Wangi — це справжній багатофункціональний центр, який замінить безліч пристроїв і стане надійним помічником в дорозі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bioaqua |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, AVI, JPEG, WMA, WAV, FLAC |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Версія Android | Android 10.0 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
| Виносний Sim-слот | Так |
| Виносні USB, шт | 2 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Графічний прискорювач | Mali-T820 |
| Кількість ядер | 8 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Покриття дисплея | 2.5 D Multi-touch screen |
| Процесор CPU | 64-bit Spreadtrum SC-9853 Intel Airmont 14NM |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Підсилювач звуку | TDA7851 |
| Частота, Ггц | 1.8 |
| Ширина (по верху), мм | 275 |
| Ширина (по низу), мм | 242 |
| Еквалайзер | 32 смуги |

